Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
materazzo

Domowa siłownia

Recommended Posts

Niestety ale nie mam możliwości chwilowo chodzenia na ćwiczenia. Czy pomimo to mogę ćwiczyć na domowej siłowni? Czy takie domowe ćwiczenia dadzą rezultaty? Jak skompletować sprzęt? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ale na początku może być trudno. Jeśli chodzi o sprzęt to polecam ten sklep:

https://trainingshowroom.com/

Powinni Ci doradzić co kupić, na początek będą to na pewno: hantle, ławeczka do ćwiczeń, dobrze będzie również kupić sobie gumy i ekspandery.

Niedawno zacząłem treningi na siłowni. I powiem tak: jeśli nie nauczysz się techniki, to się nie wyrzeźbisz "odpowiednio", choćbyś przerzucał tony ciężarów. Co więcej, możesz sobie krzywdę zrobić. :) Dlatego też dobrze jest na początku się wczytać w to jakie cwiczenia wykonywać. W sieci masz wiele forów kulturystcznych. 

A jeśli znasz technikę i masz odpowiednie przyrządy, to i w domu poćwiczysz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ćwiczenia w domu dają rezultaty jeśli wykonujesz je regularnie. Niestety nie każdy ma w sobie na tyle motywacji, aby ćwiczyć w domu więc powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

My jesteśmy na etapie urządzania siłowni domowej. ostatnio trafiłam na ofertę do której od razu zapalił się mąż. Zobaczcie tu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Suwnice-1665.html

Maszyna Shmita, to bardzo dobra propozycja do ćwiczeń dla mężczyzn. Można ćwiczyć w pozycji stojącej jak i leżącej. Mąż lubi ćwiczenia z sztangą, więc jestem na przegranej pozycji. Ale i dla siebie coś znajdę, bo ten sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×