Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
stek

Osteopata w Krakowie

Recommended Posts

W ostatnim czasie odczuwam spore bóle karku i bóle głowy. Lekarz rodzinny doradził mi konsultację u osteopaty. Doradzicie kogoś z Krakowa? 

W takim razie masz dobrego lekarza rodzinnego. Sam miałem podobny problem i lekarz rodzinny nie potrafił mi niczego konkretnego doradzić. Samodzielnie musiałem szukać lekarz oraz fizjoterapeutów. Na osteopatię natrafiłem czytając informacje w sieci.

W Krakowie polecam osteopatę w tym gabinecie:

https://rehaorthopedica.pl/?id=osteopatia

Już po dwoch wizytach zacząłem odczuwać bardzo dużą różnicę na plus w moim stanie zdrowia. Podczas gdy wiele tradycyjnych metod nie dawało rady ( a nie chciałem całe życie faszerować się lekami).

Jeśli jest ktoś z Poznania to ja polecam lekarzy  usg doppler poznań  Oni są profesjonalistami. W klinice mają nowoczesny sprzęt dzięki którym wyniki badań są w stu procentach prawidłowe. Zobaczcie na stronę tam znajdziecie wszystkie informacje oferty i cennik. Ostatnio wykonywałam tam usg  żył.  Jeśli ktoś szuka endokrynologa, ortopedy czy stomatologa to na pewno możecie się umawiać w tej klinice. Polecam. 

Ostatnio zaczęłam ostro trenować, ale później niestety miałam problem z prawą nogą,  na śliskiej powierzchni się przewróciłam i złamałam ją. https://ortopedalodz.pl polecam tą przychodnie ponieważ dzięki nim mogłam bez problemu wrócić do pełni władania moją noga. Ich usługi mają szeroki zakres bo mają w ofercie opiekę od pierwszych dni po zabiegach aż do całkowitej sprawności.