Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
stek

Osteopata w Krakowie

Recommended Posts

W takim razie masz dobrego lekarza rodzinnego. Sam miałem podobny problem i lekarz rodzinny nie potrafił mi niczego konkretnego doradzić. Samodzielnie musiałem szukać lekarz oraz fizjoterapeutów. Na osteopatię natrafiłem czytając informacje w sieci.

W Krakowie polecam osteopatę w tym gabinecie:

https://rehaorthopedica.pl/?id=osteopatia

Już po dwoch wizytach zacząłem odczuwać bardzo dużą różnicę na plus w moim stanie zdrowia. Podczas gdy wiele tradycyjnych metod nie dawało rady ( a nie chciałem całe życie faszerować się lekami).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jest ktoś z Poznania to ja polecam lekarzy  usg doppler poznań  Oni są profesjonalistami. W klinice mają nowoczesny sprzęt dzięki którym wyniki badań są w stu procentach prawidłowe. Zobaczcie na stronę tam znajdziecie wszystkie informacje oferty i cennik. Ostatnio wykonywałam tam usg  żył.  Jeśli ktoś szuka endokrynologa, ortopedy czy stomatologa to na pewno możecie się umawiać w tej klinice. Polecam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio zaczęłam ostro trenować, ale później niestety miałam problem z prawą nogą,  na śliskiej powierzchni się przewróciłam i złamałam ją. https://ortopedalodz.pl polecam tą przychodnie ponieważ dzięki nim mogłam bez problemu wrócić do pełni władania moją noga. Ich usługi mają szeroki zakres bo mają w ofercie opiekę od pierwszych dni po zabiegach aż do całkowitej sprawności.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×