Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
ROLNICZEPREMIERY

EUROPEJSKI DZIEŃ MŁODEGO ROLNIKA NA PREMIERACH

Recommended Posts

post-548-0-84200800-1388670929_thumb.jpg

 

Inwestycja w młode pokolenie innowacyjnych i postępowych rolników to najcenniejsze przedsięwzięcie, którego owoce z całą pewnością poznać będzie można już niebawem.

 

Wspólna idea edukacji, ale też poszerzanie horyzontów myślowych sprawia, że przyszłość branży rysuje się w bardzo jasnych barwach. Swój udział w integracji środowiska przedsiębiorczych młodych ludzi mają również Międzynarodowe Targi Poznańskie, które podczas Targów POLAGRA-PREMIERY 2014 będą gospodarzem IV Edycji Europejskiego Dnia Rolnika. Organizatorami wydarzenia są Związek Młodzieży Wiejskiej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a uczestnikami setki młodych rolników z wielu organizacji i stowarzyszeń zrzeszonych w Europejskiej Radzie Młodych Rolników. Spotkanie to niepowtarzalna okazja do wymiana doświadczeń, ale również burzliwych dyskusji dotyczących najistotniejszych problemów związanych z działalnością rolniczą. Seminaria, analizy, szkolenia i warsztaty – to wszystko czeka uczestników Europejskiego Dnia Młodego Rolnika.

 

31 stycznia 2014 – drugi dzień Polagry-Premiery. Zapraszamy!

 

http://www.polagra-premiery.pl/pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że Polagra jest organizowana tak daleko ode mnie bo chętnie bym się wybrał bo się zapowiada w tym roku bardzo ciekawie. Pozdrawiam :)

A skąd jesteś? Spróbujemy znaleźć organizatora wyjazdu w Twojej okolicy. Jest też możliwość dofinansowania przez Targi grupowego przyjazdu na Polagra-Premiery. Daj znać, jeśli jesteś zainteresowany. Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×