Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
olekmas12

Zainteresowania?

Recommended Posts

Ja interesuje się spektaklami, teatrem i rozrywką. Lubię od czasu do czasu wyjść z znajomymi na coś fajnego. Wiele ciekawych propozycji zawsze znajduje na https://teatrszekspirowski.pl/trojmiejskie-atrakcje-wydarzenia-i-imprezy-kulturalne/  . W mojej okolicy często jest wiele ciekawych propozycji rozrywki , a czasem rozerwać się trzeba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie pasją i sporym zainteresowaniem jest łowiectwo, ale niestety sprzęt związany z tą pasją troszkę kosztuje. Na szczęście jest taki portal, jak https://lowiec.com.pl/optyka na którym inne osoby dodają ogłoszenia i produkty na sprzedaż. Dzięki nim zawsze można kupić coś taniej, a w bardzo dobrej jakości. Jest to też fajna możliwość dla osób, które dopiero zaczynają i nie chcą przeznaczać tak dużych kwot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie mój narzeczony zaraził niedawno swoją pasją, czyli wędkarstwem. Kiedyś myślałam, że jest to zajęcie tylko dla facetów, ale teraz już wiem, jak bardzo się myliłam. Najbardziej chyba przypasowała mi wędkarstwo spinningowe, więc zamówiłam sobie na stronie internetowej https://www.sklepwedkarski.pl/pol_m_Spinningowe_Wedki-45368.html odpowiedni sprzęt. Oferowane tam wędki spinningowe są z tego co mój chłopak mówił niezłej jakości, a wcale nie były drogie ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×