Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
stek

Jaki kredyt hipoteczny pod zastaw ziemi

Recommended Posts

Jaki kredyt hipoteczny pod zastaw ziemi? Mam już kilka kredytów i tak się właśnie zastanawiam się czy są jakieś legalne sposoby zwiększenie swojej zdolności kredytowej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwiększenie swoich zarobków

rezygnacja z karty kredytowej

regularne spłacanie kredytów

Tak naprawdę to dopóki nbp nie zmieni swojej rekomendacji to nadal będzie ciężko o kredyt. W obecnym czasie banki wcale tak chętnie nie udzielają kredytów jak kiedyś. Szczególnie jeśli jesteś zadłużony. Pozostają Ci pożyczki pozabankowe ale oprocentowanie na nich jest bardzo wysokie: https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/106720/pozyczki_ratalne_-_gdzie_szukac_najlepszych  - zerknij sobie sam na tą stronę. Masz tutaj porównanie. Aktualnie jest duża  konkurencja tak wiec firmy gonią za promocjami. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to bym Ci polecał zajrzeć na https://ambulatorium-kredytowe.pl/kredyt-hipoteczny-pod-zastaw-nieruchomosci/, bo znajdziesz tam specjalistów, którzy na pewno pomogą Ci wybrać najlepszy kredyt hipoteczny pod zastaw nieruchomości. Nawet jeśli spotkałeś się już wcześniej z odmową, to i tak warto spróbować, ponieważ nieraz już oni pomogli takim osobom uzyskać pozytywną reakcję od banku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdźcie na stronę  kalkulator kredytowy on oblicza nam wysokość proponowanej raty kredytu hipotecznego z dostępnych ofert na podstawie wprowadzonych do formularza odpowiednich danych. Wszystkie informacje macie na stronie. Zapoznajcie się z nimi i korzystajcie z tej funkcji. Polecam serdecznie. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×