Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
brok

Wybór oprogramowania do fakturowania

Recommended Posts

Czy ktoś z forumowiczów przerabiał może temat oprogramowania do fakturowania? Na co należy zwracac uwagę przy jego wyborze? Zależy mi na czymś możliwie prosty i możliwie intuicyjnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie na rynku jest bardzo duży wybór, zarówno płatnych jak i darmowych programów. Programów działających online jak i stacjonarnie. Jeżeli ma to być tylko i wyłącznie program do fakturowania, bez żadnych stanów magazynowych i innych CRM-ów, to proponuję sprawdzić np tutaj: https://www.edison.pl/e-faktura

Przeanalizuj jego specyfikację, cennik, poproś o  możliwość darmowego przetestowania... jeżeli będzie spełniał oczekiwania, to nie ma się za bardzo nad czym zastanawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wiele razy sparzyłam, jak szukałam takich rozwiązań. Trzeba znaleźć firmę, która zrobi to pod twoje potrzeby. Bo inaczej to nie ma sensu, wydawać kasę na coś, co i tak potem trzeba poprawiać. Jak jesteś nadal zainteresowany to podrzucam www.itsk7.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko, co realnie mogłoby sprawdzić się w kontekście Waszego biznesu. Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie powinniście postawić na takie programy magazynowe, które mogą okazać się dla Was najkorzystniejsze. Dobrym przykładem będzie tutaj na pewno zastosowanie takiego oprogramowania, jakie możecie uzyskać w  https://www.optidata.pl/produkty/oprogramowanie/ To bardzo ważna rzecz, dlatego też koniecznie przyjrzyjcie się temu bliżej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×