Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
brok

Wybór oprogramowania do fakturowania

Recommended Posts

Czy ktoś z forumowiczów przerabiał może temat oprogramowania do fakturowania? Na co należy zwracac uwagę przy jego wyborze? Zależy mi na czymś możliwie prosty i możliwie intuicyjnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie na rynku jest bardzo duży wybór, zarówno płatnych jak i darmowych programów. Programów działających online jak i stacjonarnie. Jeżeli ma to być tylko i wyłącznie program do fakturowania, bez żadnych stanów magazynowych i innych CRM-ów, to proponuję sprawdzić np tutaj: https://www.edison.pl/e-faktura

Przeanalizuj jego specyfikację, cennik, poproś o  możliwość darmowego przetestowania... jeżeli będzie spełniał oczekiwania, to nie ma się za bardzo nad czym zastanawiać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wiele razy sparzyłam, jak szukałam takich rozwiązań. Trzeba znaleźć firmę, która zrobi to pod twoje potrzeby. Bo inaczej to nie ma sensu, wydawać kasę na coś, co i tak potem trzeba poprawiać. Jak jesteś nadal zainteresowany to podrzucam www.itsk7.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że raczej z takimi rzeczami nie powinniśmy mieć problemów i jestem zdania, że właśnie bardzo fajną sprawą jest to aby wiedzieć jakiego oprogramowania warto jest w naszej firmie używać. Na pewno dobrą ofertę posiada firma https://www.connecto.pl/ i jak dla mnie takie właśnie systemy informatyczne są zawsze godne polecenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto sprawdzić platformę Logito https://www.logito.pl/moduly-systemu/moduly-standardowe/obieg-dokumentow-finansowych . Logito oferuje kompleksowe rozwiązanie dotyczące elektronicznego obiegu dokumentów finansowych. Dzięki swoim rozwiązaniom może zautomatyzować proces wystawiania i wysyłania faktur, a także śledzić ich status. Może również przechowywać wszystkie dokumenty finansowe w jednym miejscu, dzięki czemu mamy do nich łatwy dostęp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajrzyj na stronę sklepu elektronicznego https://www.eltrox.pl. Posiadają szeroką ofertę z zakresu sprzętu elektronicznego. Do tego zawsze służą fachową poradą. Mają bardzo konkurencyjne ceny. Wyposażyłem swój dom we wszystko, co mieli - od monitoringu, przez system alarmowy, aż po fotowoltaikę, klimatyzację i sprzęt IT. Pozdrawiam. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×