Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
roti

kredyt gotówkowy

Recommended Posts

Witam, wybudowałem dom, jednak nie wystarczyło mi oszczędności, żeby go wykończyć. Mam teraz taką zagwozdkę, skąd wziąć brakujące środki. Myślałem o kredycie gotówkowym, ale nie jestem pewien, czy bank da mi tyle, ile potrzebuję. Czytałem niedawno bardzo przydatny  https://www.kredyty-gotowkowe.net/kredyt-w-alior-banku-czy-warto-wasze-opinie.html i nie mogę się zdecydować , może alior Bank ? Jak uważacie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkopuł w tym że nie piszesz ile ci trzeba, ale skoro masz wątpliwości to sądzę że nie mało. Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy na dowolny cel. Banku nie inteeresuje na co wydasz kasę a z takim kredytem możesz się bujać nawet przez 8 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swojego czasu bardzo dużo mówiło się o tym, że opłacalne są kredyty w innej walucie :) Sprawa frankowiczów nie jest nikomu obca, warto jednak pamiętać o tym, że z dobrą pomocą można dużo zyskać, także frankowicze :) W ostatnim czasie moja znajoma miała okazję współpracować z firmą LEXTIO i dzięki temu udało się jej uzyskać wiele ciekawych porad i fachową pomoc w sądzie :) Kontakt do nich znajdziecie tutaj: https://lextio.pl/ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są różne sytuacje  w życiu kiedy na już potrzebujemy gotówki. Ale jak wiadomo na szybko nie ma co załatwiać, bo można coś pominąć i później pojawią się jakieś niepotrzebne problemy. Może skontaktuj się tutaj z doradca kredytowy Warszawa żeby pomógł mi ogarnąć całą papierologię. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kredyt gotówkowy nie jest prosty do uzyskania, ale jeśli mamy wszystkie papiery i dobrze zarabiamy, to na pewno nam go przyznają. Sam ostatnio starałem się o kredyt i bardzo się ucieszyłem jak trafiłem na stronę https://www.get-money.pl/banki/kredyty-gotowkowe dzięki niej dowiedziałem się wielu ważnych informacji, związanych z tym tematem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o pomoc w odzyskaniu pieniędzy od banku przy kredycie frankowym, polecam kancelarię https://sj-legal.pl. Macie tam bowiem namiar na kancelarię, która specjalizuje się w takich sprawach. Analizuje umowę i mówi ile można odzyskać. Nie było problemy z kontaktem z prawnikiem. Pomogli mi bardzo szybko i sprawnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×