Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
czarnota

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Recommended Posts

Wypadki chodzą po ludziach i trzeba temu przeciwdziałać - ale nie zawsze będzie taka możliwość. W związku z tym pojawia się pytanie o ubezpieczenie... Jak to u was wygląda.. Czy macie wykupione jakieś ubezpieczenie od nieszczęśliwych zdarzeń lub zdarzeń które np wyrządzicie komuś np podczas prac polnych podczas dojazdów itd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że lepiej być ubezpieczonym, niż nie być ubezpieczonym. Tyle tylko, że ubezpieczenie to pewien koszt a nie każdemu chce się ten koszt ponosić. I w tym upatruje problem. Bo rolnictwo to branża podwyższonego ryzyka, a wykładanie raz w roku kasy na ubezpieczenie plonów, OC, siebie itd, może stanowić spory udział. Plusem dla rolników jest to, że istnieją dopłaty do ubezpieczeń plonów, ale nie obejmują one OC w życiu prywatnym. Na http://forumrolnicze.pl/topic/1511-ubezpieczenie-oc-w-życiu-prywatnym/

proponuję sprawdzić w jakich sytuacjach OC w życiu prywatnym się sprawdza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indywidualne ubezpieczenie oc nie jest obligatoryjne i tak naprawdę wykupują je ci co chcą i ci którzy powinni z racji wykonywanego zawodu (lekarze, nauczyciele itp). Inna sprawa z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Tu jest obowiązek i nie ma miejsca na uniki. Najtańsze ubezpieczenie można znaleźć na stronie https://ubsy.pl/ i w kilka minut zdecydować która oferta jest najbardziej korzystna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś zastanawia się nad ubezpieczeniem nieruchomości. Chciałabym wam polecić stronę  https://www.lokalna24.pl/wiadomosci/s/4790,flexa-ubezpieczenie-nieruchomosci-na-czym-polega tutaj dowiecie się wszystkiego o takim ubezpieczeniu. Możecie poczytać dlaczego warto ubezpieczać swój dom. Polecam zajrzeć bo bardzo ciekawy artykuł.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze jest korzystać z porównywarek ubezpieczeń, ja polecam wam tą https://www.mfind.pl/ bo można bezpośrednio na stronie wykupić wybrane przez siebie ubezpieczenie, szybko i sprawnie. Możecie porównać ubezpieczenia zdrowotne, pojazdów, nieruchomości oraz podróży. Jest w czym wybierać, a warto skorzystać bo można dużo zaoszczędzić, dobiorą wam najlepszą opcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może państwo słyszeliście o ubezpieczeniu które jest na stronie internetowej https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-nnw .Razem z moją małżonką korzystamy z tego ubezpieczenia od bardzo dawna i naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni.Wszystko co sobie ustaliliśmy jest realizowane.Kiedyś korzystaliśmy z innego ubezpieczenia i tak dobrze to nie było.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej o nim nie słyszałem, dopóki nie natknąłem się na artykuł:  https://rankomat.pl/nieruchomosci/oc-w-zyciu-prywatnym . Po nim stwierdziłem, że naprawdę warto je mieć. Szukając najlepszej oferty polecam skorzystać z porównywarki dostępnej na tej samej strony. Jeśli się na coś zdecydujesz, podpisanie umowy przez rankomat jest jeszcze bardziej korzystne dzięki temu, że trwa tutaj akcja "boomerang dla nowych klientów, dzięki której można dostać do 600zł zwrotu. Warto zapoznać się ze szczegółami promocji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej iść do multiagencji i wtedy jest pewność że się nie przepłaci. Odnosi się to zarówno do AC,OC jak i do ubezpieczenia rolnego, ze swojej strony mogę polecić: Adrianna Bulska 884 079 821. Można wyliczyć składki oraz wykupić ubezpieczenie w pełni przez internet lub nawet telefon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli kupiłeś sobie nowy samochód albo po prostu chcesz go ubezpieczyć to polecam douczyć się na dopłata do odszkodowania . Tam w artykułach jest dokłądnie opisane co należy robić aby zabezpieczyć swój samochód. Przed wyjazdem na wakacje np warto poczytać czy dobrze jest zabezpieczyć samochód np przed kradzieżą. Polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że tak. Skoro dzisiaj są takie możliwości, to dlaczego miałoby się z nich nie skorzystać? Chodzi w końcu o zabezpieczenie Waszego bytu, więc nie powinniście bagatelizować takich rozwiązań. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/b/ubezpieczenie-na-zycie-ing-ile-kosztuje-i-co-zawiera/127.html i samemu przekonać się, w jaki sposób dzisiaj możecie zabezpieczyć się poprzez wybór odpowiedniej polisy. Warto mieć to na uwadze, bo nigdy nie wiecie, kiedy może się to Wam przydać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osiągnięcie wieku emerytalnego wcale nie oznacza, że ubezpieczenie na życie jest już zbędne. Warto sprawdzić, co dokładnie oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe, kierujące swoją ofertę do osób starszych https://www.rp.pl/Ubezpieczenia-i-odszkodowania/190739819-Ubezpieczenie-na-zycie-dla-osob-starszych---MetLife-START55.html. Seniorzy stanowią dla towarzystw ubezpieczeniowych grupę podwyższonego ryzyka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was jest agentem ubezpieczeniowym i może pozostawić opinię na temat swojego zawodu :)? W sieci znalazłam kilka ciekawych ofert pracy https://www.olx.pl/praca/sprzedaz/q-metlife/ W polskim prawie próżno szukać precyzyjnej definicji zawodu doradcy ubezpieczeniowego. Zasadniczo każdy, kto pracuje w branży ubezpieczeniowej i ma kontakt z klientem, może określić się mianem takiego doradcy. W praktyce pojęcie doradcy ubezpieczeniowego dotyczy ludzi, którzy zajmują się pozyskiwaniem klientów, przygotowywaniem ofert i wystawianiem polis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×