Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
czarnota

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Recommended Posts

Wypadki chodzą po ludziach i trzeba temu przeciwdziałać - ale nie zawsze będzie taka możliwość. W związku z tym pojawia się pytanie o ubezpieczenie... Jak to u was wygląda.. Czy macie wykupione jakieś ubezpieczenie od nieszczęśliwych zdarzeń lub zdarzeń które np wyrządzicie komuś np podczas prac polnych podczas dojazdów itd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że lepiej być ubezpieczonym, niż nie być ubezpieczonym. Tyle tylko, że ubezpieczenie to pewien koszt a nie każdemu chce się ten koszt ponosić. I w tym upatruje problem. Bo rolnictwo to branża podwyższonego ryzyka, a wykładanie raz w roku kasy na ubezpieczenie plonów, OC, siebie itd, może stanowić spory udział. Plusem dla rolników jest to, że istnieją dopłaty do ubezpieczeń plonów, ale nie obejmują one OC w życiu prywatnym. Na http://forumrolnicze.pl/topic/1511-ubezpieczenie-oc-w-życiu-prywatnym/

proponuję sprawdzić w jakich sytuacjach OC w życiu prywatnym się sprawdza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indywidualne ubezpieczenie oc nie jest obligatoryjne i tak naprawdę wykupują je ci co chcą i ci którzy powinni z racji wykonywanego zawodu (lekarze, nauczyciele itp). Inna sprawa z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Tu jest obowiązek i nie ma miejsca na uniki. Najtańsze ubezpieczenie można znaleźć na stronie https://ubsy.pl/ i w kilka minut zdecydować która oferta jest najbardziej korzystna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może ktoś zastanawia się nad ubezpieczeniem nieruchomości. Chciałabym wam polecić stronę  https://www.lokalna24.pl/wiadomosci/s/4790,flexa-ubezpieczenie-nieruchomosci-na-czym-polega tutaj dowiecie się wszystkiego o takim ubezpieczeniu. Możecie poczytać dlaczego warto ubezpieczać swój dom. Polecam zajrzeć bo bardzo ciekawy artykuł.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze jest korzystać z porównywarek ubezpieczeń, ja polecam wam tą https://www.mfind.pl/ bo można bezpośrednio na stronie wykupić wybrane przez siebie ubezpieczenie, szybko i sprawnie. Możecie porównać ubezpieczenia zdrowotne, pojazdów, nieruchomości oraz podróży. Jest w czym wybierać, a warto skorzystać bo można dużo zaoszczędzić, dobiorą wam najlepszą opcję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×