Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
brok

Gdzie na jesienny urlop w Polsce?

Recommended Posts

Interesujących miejscówek jest dosyć dużo. Skupię się na dwóch: Bieszczadach i Podbeskidziu (Beskid Śląski).

Bieszczady wiadomo - dobre miejsce dla ludzi, który nie lubią nadmiernego ruchu turystycznego, dla kogoś kto lubi kontemplować w samotności.

Beskid Śląski - to jest opcja dla kogoś, kto chciałby również wybrać się do przygranicznych miejscowości po czeskiej stronie, tzw Zaolzie. Ale też i po polskiej stronie można znaleźć sporo atrakcji takich jak Park Kajobrazowy Beskidu Śląskiego. Tutaj szerszy opis: http://hotelnabloniach.pl/blog/aktywny-weekend-bielsku-bialej-okolicach/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

W tym roku bylismy tylko na krotkim weekendowym wypoczynku pierwszy raz w trzcielu w rancho colorado. Mielismy extra pogode bo udalo sie nawet troche popływac kajakami. W dodatku trafilismy na super ekipe, do ktorej podpielismy sie na off-road. I mąż i ja oszalelismy z radochy - troche jak dzieci, ale coz... w kazdym przeciez jest odrobina dzieciaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeżdżę do hoteli w Serocku pod Warszawą np do hotelu Narvil. Można tam się dostać komunikacją lokalną albo taksówkami. Zazwyczaj biorę taksówki ze strony Taxi Serock i nie mam żadnego problemu żeby dojechać szybko i tanio. Polecam sprawdzić! Fajny urlop na jesień nad rzeką!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandemia ma się bardzo dobrze, dlatego urlop spędzę w domu z książką w ręku. Lubię  mądre książki. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/miej-wyje-ne-bedzie-ci-dane-katarzyna-dr-czyz-p-1375171.html  Bardzo pouczająca lektura. Autorka pokazuje nam jak cieszyć się życiem, małymi chwilami. Jednocześnie zachęca do nieprzejmowania się porażkami, życia wg swoich zasad. A dążenie do ideału nie ma sensu, lepiej czerpać wiedzę z doświadczeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×