Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
czarnota

Tanie i wydjane oświetlenie wewnętrzne

Recommended Posts

Oświetlenie do obory i generalnie do obejść gospodarczych. Obecnie korzystam z tradycyjnego i muszę powiedzieć, że coś trzeba z tym zrobić, bo koszta są naprawdę duże. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Np oświetlenie LED-owe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oświetlenie LED-owe staje się powoli standardem i dobrze, bo jakość oświetlenia jest moim zdaniem lepsza. Dobrej jakości żarówki LEDowe są w stanie wytrzymać naprawdę długo. Proponuję zapoznać się z ich specyfikacją.

Nie bez znaczenia jest również energooszczędność która w przypadku oświetlenia LED-owego jest faktem.

Proponuję jeszcze sprawdzić tutaj: https://oswietlenie-sklep.pl/

Mają tam całkiem duży wybór oświetlenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 23.10.2019 o 12:38, rgrimes napisał:

Jasne, wybierz LED, jest najbardziej oszczędne. 

Zgadzam się, że taki rodzaj oświetlenia jest najbardziej ekonomiczne i oszczędne. Sam posiadam takie, a zamawiałem je w sklepie https://www.interblue.pl/ zerknijcie na ich ofertę, bo moim zdaniem cena idzie w parze z jakością, a druga sprawa jest taka, że mają dość duży wybór. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w planach zmianę oświetlenia i aby wszystko dobrze dobrać, to skorzystam sobie z informacji na stronie https://domowyinspirator.pl/jak-dobrac-oswietlenie-led/ . Wydaje mi się, że nie będzie żadnego problemu z tym, aby przeczytać sobie przeróżne informacje, bo dzięki temu każdy będzie mógł w odpowiedni sposób znaleźć dla siebie najciekawsze propozycje. Uda się Wam dobrać oświetlenie dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukujecie strony na której będziecie mogli zakupić dobrej jakości lampy? Polecam Wam żarówka retro , warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Nadaję to odpowiedniego klimatu. Wszelkie informacje znajdziecie na stronie. Sam skorzystałem z ich oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by nie mówić to oczywiście takie sprawy są bardzo ważne i ja również jestem zdania, że zdecydowanie o takich sprawach fajnie jest również coś więcej wiedzieć. Muszę od razu dodać, że sam nawet niedawno w https://www.4katy.com.pl/dom/udany-montaz-tasm-led-warto-wiedziec-wiecej czytałem o udanych montażach taśm LED. takie kwestie są bardzo interesujące.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy jeszcze chodzi o same kwestie związane z oświetleniem to ja również chcę dodać, że bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć także gdzie możemy znaleźć oświetlenie targowe. Jeżeli was takie rozwiązania interesują to zdecydowanie w sklepie http://www.taniediody.pl/ jak najbardziej jest ono dostępne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, coraz więcej gospodarstw rolnych decyduje się na przerzucenie się na oświetlenie LED-owe w oborach i innych budynkach gospodarczych. Oświetlenie LED-owe ma kilka zalet w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia. Po pierwsze, jest bardziej energooszczędne, co przekłada się na niższe koszty związane z zużyciem energii elektrycznej. Po drugie, diody LED mają znacznie dłuższą żywotność niż tradycyjne żarówki, co oznacza mniejsze koszty związane z wymianą żarówek. Po trzecie, oświetlenie LED jest bardziej ekologiczne i nie emituje substancji szkodliwych dla środowiska. Warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy podczas wyboru oświetlenia LED do obory lub innych budynków gospodarczych. Po pierwsze, należy wybrać diody LED o odpowiedniej mocy i kolorze światła, które będą odpowiednie do danego zastosowania. Po drugie, warto zwrócić uwagę na jakość oświetlenia i trwałość konstrukcji, ponieważ urządzenia te będą narażone na trudne warunki pracy. Warto również sprawdzić, czy dany produkt spełnia wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodny z obowiązującymi normami.


_____________________________________
https://samozatrudniony.pl/pakiety-medyczne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×