Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
brok

Oprogramowania do zarządzania transportem oraz załadunkiem

Recommended Posts

Przy dużej ilości dostaw, oraz odbiorców, standardowe zarządzanie przestaje być wystarczające. W związku z tym pojawia się pytanie, na temat procesów optymalizacyjnych jakie można wprowadzić. Aby lepiej kontrolować dochody, rozchody, klientów, zamówienia. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i byłby w stanie podpowiedzieć, co gdzie i za ile?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możliwości z tego zakresu jest całkiem dużo.

Moim zdaniem należałoby zgłosić się do jakiejś firmy specjalizującej się w usługach informatycznych. Chodzi o to, aby pomogli wybrać optymalne rozwiązanie z tego zakresu.

Możesz w tej sprawie dopytać np tutaj: https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/oprogramowanie-dla-transportu/

Z tego co widać na ich stronie, to świadczą właśnie takie usługi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

takiego oprogramowania ja jeszcze póki co nigdy nie używałem więc także ciężko jest mi cokolwiek na jego temat powiedzieć. W każdym razie chcę powiedzieć, że właśnie na stronie https://combeenut.pl/jak-zorganizowac-prace-w-projekcie-it/ doskonale napisano o tym jak można zorganizować pracę w projekcie IT. Takiego rodzaju sprawy są bardzo ważne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiednie oprogramowanie to podstawa sprawnego funkcjonowania firmy. Jeśli przyda Wam się porządny  program do kosztorysów to warto zerknąć na Rodos. Jest bardzo rozbudowany a przez to funkcjonalny ale jednocześnie jego użytkowanie jest dość intuicyjne. Myślę, ze warto zainteresować się tym tematem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×