Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
mczay

Sport – rozrywka?

Recommended Posts


Czy traktujecie sport jako rozrywkę? Natknęłam się ostatnio na platformę https://www.iforbet.pl/zaklady-bukmacherskie która umożliwia obstawianie wyników meczy. Czy powinnam się na niej zarejestrować?  Czy wśród użytkowników forum jest jakiś inny, który zainteresował się tematem zakładów bukmacherskich i mógłby podzielić się swoimi typami?

Share this post


Link to post
Share on other sitesSport jest dla mnie rozrywką, ale nie bukmacherka. Obstawianie mnie nie interesuje. Ja należę do grupy kartingowców, jestem amatorką i nie mam żadnych sukcesów w jakichkolwiek rajdach  kartingowych. Traktuję ten sport tylko jako rozrywkę. Kiedy tylko zaczyna się sezon na Kartingowym Narodowym ( https://kartingowynarodowy.pl/) zaraz się tam pojawiam i zasiadam za kierownicę gokartu. Pasjonuje mnie ten sport. W tym momencie poświęcam mu sporo czasu, bo niedługo Kartingowy Narodowy będzie zamknięty, ponieważ kończy się sezon. Ale przychodzi sezon na narty. Tylko żeby znowu nie zabrakło śniegu jak w ubiegłym roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam sport, ale dla mnie to praca, a nie zabawa. Bawię się grając w darmowe gry na stronie https://hot-spin-kasyno.pl, jest tam wiele informacji o moim ulubionym kasynie i wiele bonusów.
Jeśli uda Ci się zarządzać ich zainteresowaniem hazardem, możesz zamienić je na pożyteczne hobby, które działa jak antystres, przynosząc jednocześnie od czasu do czasu ładne bonusy pieniężne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro mowa o rozrywce, to niestety nie zawsze ten sport jest możliwy i niestety nie mamy możliwości, aby z niego korzystać. Na szczęście jest też taka strona, jak http://www.klub.kobiety.net.pl/moje/linku/blog/1,jakich-obroncow-spotkacie-w-lol-,424.html , na której czytać można sobie o grze LOL. Myślę, że taki poradnik wielu osobom będzie potrzebny i myślę, że jak najbardziej wygodnie będzie sobie wszystko przeczytać, a później korzystać z gry. Ja dzięki takim poradnikom spróbowałem i muszę powiedzieć, że gra jest świetna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Białko jest niezbędne w diecie sportowca. Czy jednak wiemy, czym jest i dlaczego jest tak ważne? Co dzieje się w organizmie podczas intensywnego wysiłku? Jakie jest zapotrzebowanie na białko u sportowców różnych dyscyplin? Jakie produkty zawierają białko pełnowartościowe? Czy warto stosować suplementy białka? Jak wybrać najlepsze odżywki białkowe? Czym grożą niedobory białka, a czym jego nadmiar? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie to tak lubię sport. Oraz dbam o to aby codziennie sie ruszac. Dodam, ze chodzę regularnie na siłownie. Nie jestem w stanie zmotywować się do aktywności fizycznej jak jestem w domu ;)

Jednak na siłowni znacznie łatwiej jest mi ćwiczyć.

https://www.intime20.pl/blog/trening-ems-dla-seniorow/

Jeśli szukacie dla siebie aktywności, która daje dobre rezultaty w krótkim czasie polecam trening ems. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×