Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
mczay

Jak zwiększyć zyski sklepu internetowego?

Recommended Posts

Mam sklep internetowy, ale jego zyski mnie nie zadowalają. Jak mogłabym je powiększyć? Na jednym z portali internetowych wyczytałam, że większe zyski osiągają sklepy, które zainwestowały w program lojalnościowy – czy to prawda? Zastanawiam się, czy nie zgłosić się do https://zencard.pl – firmy, która w zakresie programów lojalnościowych jest niekwestionowanym liderem…

Share this post


Link to post
Share on other sites

Programy lojalnościowe to dobry pomysł. Przyciągnąć klientów możesz również poprzez różne akcje na takie wydarzenia jak Black Friday i Cyber Monday. W świadomości konsumentów na świecie i od kilku lat w Polsce te dni mocno się zakorzeniły. Warto więc wprowadzić wtedy kilka promocji i wielokrotnie zwiększyć sprzedaż. Sposobów na zniżki w Black Friday jest wiele. Kilka z nich przedstawiono na https://www.ideoforce.pl/wiedza/black-friday-cyber-monday-coraz-blizej-co-zrobic-aby-zwiekszyc-sprzedaz,315.html. Zachęcam do lektury ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może warto zagłębić temat technik sprzedaży jak cross selling i up selling? Ostatnio czytałam na ten temat fajny artykuł: https://solv.pl/techniki-sprzedazy-cross-selling-i-up-selling-przepisem-na-wzrost-zyskow/Jeśli zrozumiesz i prawidłowo wdrożysz pewne mechanizmy to możesz skutecznie zwiększyć zyski w Twoim sklepie internetowym. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba zrobić coś, co będzie przyciągało klientów do Twojego sklepu.  Ja polecam skorzystać z oferty ze strony:  https://www.przelewy24.pl/ , która zapewni Twoim klientom komfort i bezpieczeństwo przy płatności z góry, transakcja przebiega natychmiastowo, a dodatkowo jest możliwość zapłacenia za towar w ratach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×