Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
mczay

18 urodziny dziewczyny, co jej podarować?

Recommended Posts

A może dobrej marki okulary przeciwsłoneczne. ja znalazłem takie https://iokulary.pl/product-pol-22697-Emporio-Armani-EA-2063-321613.html   O bardzo modnym kształcie - kocie oko. Metalowe więc lekkie i wygodne. Dziewczyny lubią modne dodatki, a takie okulary na pewno spełnią swoje zadanie. Miałem też szczęście trafić na promocyjną cenę. Moim zdaniem świetnie takie okulary nadają się na prezent.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie z powodzeniem może to być na przykład zegarek z grawerem. Namiar na dobry sklep też mogę podać https://zegarkicentrum.pl/ ,  do wyboru do koloru jak to mówią. Ale wszystkie jeśli o jakość chodzi to pierwsza klasa, ceny też zróżnicowane. Wiadomo, że markowe zegarki trochę kosztują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może zegarek na prezent? to na pewno zapamięta. A to ważne. Jeśli szukacie ładnego zegarka ale nie możecie się zdecydować to warto skorzystać z poradników takich jak ten http://styling.pl/zegarek-na-reke-jak-wybrac-odpowiedni-czasomierz-3741-3741 bardzo ciekawa strona. Może okazać się pomocna. Ja czytałam i kupiłam piękny klasyczny zegarek. Polecam zajrzeć i poczytać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×