Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
kk001

Prezent z okazji 80 urodzin

Recommended Posts

Moja babcia jest łasuchem na słodycze, więc słodkości na prezent zawsze muszą być. Ale są tylko dodatkiem do drugiego konkretnego prezentu. Zwykle jest nim kosmetyk, książka, którą potrafi pochłonąć jak gąbka wodę. Było też coś z ubrań, piękne szale, apaszki, a tym razem postawiłam na biżuterię. Wybrałam taki komplet  https://www.edibazzar.pl/Damski-Zloty-komplet-Naszyjnik-bransoletka-kolczyki.html  pasujący do babci. Bardzo mi się spodobał i babci też. Powiedziała mi, że ma taką nutkę elegancji. Określiła go jako śliczny komplecik. Teraz myślę, co kupić dziadkowi. Może podpowiecie mi coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym wieku zazwycza się nosić okulary korekcyjne więc może warto zobaczyć tu  https://eyewear24.net/

Są tu okulary korekcyjne damskie i męskie od znanych producentów. Bogactwo wzorów i kolorów. Są też eleganckie okulary przeciwsłoneczne, które też mogą być dobrym prezentem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale najpierw radzę poczytać o rodzajach okularów - ioptyk.pl/category/rodzaje-okularow/ Przecież to absolutnie nie jest tak, że każdemu musi pasować dokładnie to samo ;-) Takie elementy wymagają dopasowania, aby całość miała ręce i nogi. I o tym należy przede wszystkim pamiętać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu babciom kupuje się prezenty, które przeważnie przypominają im o ich  wieku. Jakieś suplementy albo rowerki, albo jeszcze coś związanego ze zdrowiem. One już na co dzień o tym pamiętają, więc pytam się po co? Ja im daję zawsze odrobine luksusu. Coś na co same by niekoniecznie sobie pozwoliły, a wiem, że chciałaby to mieć. Moja babcia dostała ode mnie ostatnio perfumy Bright Crystal https://perfumy.pl/product-pol-1753-Versace-Bright-Crystal-woda-toaletowa-90-ml.html Widziałem, że aż jej się łezka w oku zakręciła. Ktoś zobaczył w niej kobietę, a nie staruszkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swoim dziadkom na rocznicę ślubu razem z resztą wnuków kupiliśmy irobota roomba i6. Mają swoje lata więc takie odciążenie się im przyda, a że przy okazji będzie nawet czyściej niż jak sami odkurzali to druga sprawa hehe.  Polecam serio;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×