Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
brok

Kredyt a polisa ubezpieczeniowa

Recommended Posts

Mam pytanie związane z kredytem i koniecznością wykupienia polisy ubezpieczeniowej. Czy to obecnie jest standard? Czy opcja dodatkowa, jako zabezpieczenie dla kredytobiorcy. Pytam, bo takie polisy potrafią dosyć mocno wpływać na koszta całej transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polisy ubezpieczeniowe, konieczność ich wykupienia jest domeną tych wszystkich pożyczek i kredytów bez poręczycieli. Czyli przede wszystkim pożyczek chwilówkowych.

Polisę na życie oraz na wypadek utraty zatrudnienia wykupić również trzeba w przypadku kredytów hipotecznych. Polisa zakłada, że jeżeli stracimy pracę, to ubezpieczyciel pokryje raty przez 1 rok, aż znajdziemy kolejne zatrudnienie. Tutaj info na temat polis pod kredyt: https://wygodnie.pl/porady/polisa-pod-kredyt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak szybko i sprawnie pożyczyć pieniądze? Warto skorzystać z oferty pożyczka dla firm     . Firma oferuje świetne pożyczki pozabankowe na korzystnych warunkach i z możliwością spłaty w 24 ratach. Wypełnij wniosek internetowy, podaj interesującą Cię kwotę oraz liczbę rat i przekonaj się, jak szybko otrzymasz decyzję pożyczkową oraz kwotę pożyczki na swoje konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak macie w planach pożyczkę to zobaczcie sobie też ofertę Provemy. Mają dobre warunki, a pieniądze dostaje się w mgnieniu oka, więc jeśli pilnie potrzebujecie kwotę do 1500 złotych to wejdźcie sobie na stronę Provemy i zobaczcie pełną ofertę. Dużo osób bardzo ich poleca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzięłam kredyt gotówkowy w ubiegłym miesiącu i też proponowali mi ubezpieczenie od utraty pracy ale nie zdecydowałam się na tą opcję, gdyż to dodatkowy koszt, który podwyższa raty kredytu gotówkowego. Dobry kredyt gotówkowy bez konieczności zakupu polisy łatwo jest wybrać na https://www.get-money.pl/banki/kredyty-gotowkowe gdyż są tam podane wszelkie informacje na temat kredytów gotówkowych. Dla mnie im tańszy kredyt gotówkowy tym lepszy dla mojej kieszeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×