Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Samochód - nowy czy używany?

Recommended Posts

Ja teraz chcę kupić używany z tym, że muszę sprzedać aktualny pojazd. W internecie nie ma zainteresowania i chyba skorzystam z oferty skupu. Bardzo fajne rzeczy usługi są dostępne w http://autoskup.krakow.pl/. Tam szybko załatwiają niezbędne formalności i szybko podjeżdżają własną lawetą po pojazd do klienta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo, że nowy lepszy, bo odpadają koszty napraw. My kupiliśmy oszczędnego yarisa hybrid i jesteśmy bardzo zadowoleni. Może byśmy mieli w tych pieniądzach używaną limuzynę, ale wiadomo, że im starsze auto tym więcej trzeba w nie ładować. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to wam powiem że używane auto dla siebie wybrałem bo znacznie taniej wyszło niż jakbym miał nowe brać. Ale do niego muszę znaleźć ubezpieczenie OC w dobrej cenie, macie jakieś ciekawe propozycje w tym temacie? BO na szybko musze je mieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie zazwyczaj zadziwia jak ludzie potrafią bronić swoich przekonań. Przecież wybór samochodu używanego to nic innego jak proszenie się o kłopoty. Nawet jak weźmiemy taki pojazd na gruntowny przegląd to nikt nie będzie w stanie przewidzieć tego co będzie się z nim działo w przyszłości. Szczególnie gdy nie mamy nigdy pewności jaka jest jego prawdziwa przeszłość. Dlatego tak wielu zwolenników samochodów nowych czemu nie ma się co dziwić. Wystarczy spojrzeć na takie oferty jak Renault - https://www.renault.pl/poznaj-serwis-renault.html by przekonać się o tym co znaczy wysoka jakość w przystępnej cenie. Do tego możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zależy od kogo kupujesz. Siedzę na różnych grupach dla pasjonatów, jak czasem sprawdzam co wystawiają na sprzedaż, to aż człowiek się zastanawia, czy to faktycznie dziesięcioletni samochód, czy nówka prosto z salonu. Także od zapaleńców używane auto brałbym bez strachu. Ale o jedno i drugie trzeba dbać tak samo, zwłaszcza że niedługo będziemy mieli najgorszy sezon na drogach. Tak sobie ostatnio czytałem https://mtu24.pl/jak-dbac-o-samochod-zima-5-zasad-o-ktorych-musisz-pamietac/ i też mi się przypominało, że z zeszłego roku została mi tylko skrobaczka, także Wy też lepiej posprawdzajcie zapasy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ważne, czy kupicie auto nowe, czy używane, bo gdy się zepsuje to i tak, będziecie potrzebować mechanika, a znalezienie dobrego graniczy z cudem. Wiem, to z własnego doświadczenia, bo nim trafiłam na odpowiednią osobę, trochę czasu minęło. Mechanik Ferrari Gdańsk to osoba, którą polecam w 100%, korzystam aktualnie z jego usług i jestem zadowolona. Auto w końcu się przestało co chwilę psuć i jeździ mi się nim naprawdę dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Zakup samochodu to bardzo poważna inwestycja, szczególnie gdy prowadzimy własny biznes. Nie ma co ukrywać ale jest to narzędzie z jakiego korzystamy praktycznie każdego dnia. Często też zdarzają się wyjazdy w długie delegacje więc nie można sobie pozwolić na niepotrzebne komplikacje. A mogą nią być problemy ze samochodem jeżeli będziemy szukać oszczędności na rynku wtórnym. Stąd też bardzo zmieniło się podejście przedsiębiorców w tym aspekcie. Zdecydowanie wolą wybrać nowe modele sprawdzonych marek jak Dacia  Kredyt na nowy samochód to świetna opcja dla ludzi szukających atrakcyjnych możliwości finansowania zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli poszukujecie miejsca, w którym można kupić tanie używane samochody, to chciałbym polecić Wam zajrzenie na stronę https://www.autaauta.pl/ . Skup aut Warszawa to miejsce, gdzie odnajdziecie bogatą ofertę tanich oraz przede wszystkim solidnych samochodów używanych. Przeglądając tę stronę można wyszukać tam świetne okazje! Osobiście kilka lat temu zakupiłem tam swojego wiernego towarzysza dróg i jak dotąd ani razu nie roczarował mnie na trasie. Nadzwyczaj polecam tę platformę, bo oprócz fantastycznych cen, mają również świetnych pracowników, jacy każdemu kontrahentowi udzielą detalicznych odpowiedzi na zadawane przez nich pytania i rozwieją wszystkie niejasności.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy od budżetu :) osobiście chyba na nowy bym się nie zdecydowała, ewentualnie leasing. Warto przy wyborze samochodu też wziąć pod uwagę ile kosztują naprawy, taką listę najczęstszych awarii samochodu macie na blogu najlepsze otwieranie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×