Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Patrycja

Warsztat i narzedzia

Recommended Posts

Macie swój przydomowy warsztat może? Bo wraz z mężem mamy w planach budowę takiego na potrzeby własne ,choć głównie męża bo on lubi majsterkować :) Poszukujemy więc całego wyposażenia i znaleźliśmy już kilka całkiem dobrych narzedzi w sklepie internetowym. Zastanawiamy się teraz dokładnie nad odpowiednimi narzedziami pomiarowymi a widzimy ,że tutaj http://artykulytechniczne.pl/produkty/narzedzia-pomiarowe.html jest ich spory wybór. może orientujecie się co będzie najbardziej potrzebne? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja niedawno znalazłem bardzo fajny sklep z narzędziami i teraz zamawiam tam wszystkie produkty. Jeśli ktoś szuka narzędzia dynamometryczne, pneumatyczne, pomiarowe, ręczne oraz skrawające, to koniecznie powinien sprawdzić ten sklep. Firma gwarantuje bogaty wybór produktów oraz atrakcyjne ceny. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z usług wyłącznie tych warsztatów, które są odpowiednio wyposażone. Jeśli miałbym polecić Ci którykolwiek, bez wątpienia byłby nim warsztat http://www.prowarsztat.pl/oferta/serwis-klimatyzacji  który jest stosunkowo tani i naprawdę dobry. Specjalizuje się między innymi w naprawie klimatyzacji, co dla mnie jest ogromnym atutem, bo mam z nią często problemy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakup szlifierki Makita 230, to dobra decyzja? Zastanawiam się nad wyborem odpowiedniej szlifierki już dłuższy czas i nie mogę się zdecydować. Internetowe poszukiwania zaprowadziły mnie do strony  https://drillo.pl/szlifierka-katowa-makita-230mm-2200w-lagodny-s,3,400213,71602 Dlatego jeżeli ktoś posiada doświadczenie w tematyce zakupu tego typu urządzeń, to bardzo proszę o wsparcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wolnych chwilach lubię trochę pomajsterkować w związku z czym mój warsztat gromadzi coraz więcej sprzętu. Chciałbym teraz kupić nowe dociski szybkomocujące, ale nie do końca wiem, które zamówić. Oglądałem je tu - https://atlantis-pt.com/kategoria/dociski-szybkomocujace-kukamet/ Jak myślicie, lepszy będzie docisk ręczny, czy pneumatyczny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinniście mieć na uwadze fakt, że jeśli nie zadbacie w odpowiedni sposób o wyposażenie Waszego warsztatu, to może się to odbić na jakości Waszej pracy. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://phuabc.com.pl/ i samemu przekonać się o tym, na jakie narzędzia warto zwrócić uwagę już teraz. To ważna rzecz, nie bagatelizujcie tego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×