Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Borynman

Redukcja spalin na polu

Recommended Posts

Będe miał pytanie w dziwnej sprawie. Jeden z moich klientów poprosił mnie o jakieś badanie spalinowe/dokument dla pickupa. Nie wiem o co mu dokładnie chodzi, zanieczyszczam jego pole jak jeżdżę pickupem? Dmax spełnia normę EURO5, jaki dokument trzeba wystawić na coś takiego? Człowiek wymysla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wytłumacz mi jak jeździsz po jego polu? Chyba na polu przez większość roku coś rośnie więc na pewno po nim nie jeździsz, wątpię też żebyś dał radę jeździć po zaoranym polu bo są głębokie bruzdy i ogólnie wszystko się zapada. Więc jak to jest możliwe że jeździsz po jego polu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po samym polu to rzadko mi się zdarza, jemu chodzi raczej o ścieżki po bokach pola, i te w środku co np fligą jeździ i zbiera ogórki, bo czasem trzeba dojechać do sprzętu który zbiera warzywa. Niektórzy moi klienci to mają chopka na punkcie ekologiczności i smieć na polu. Co do tych testów to papierek że samochód spełnia Euro 5 to chyba wystarczy wg mnie dla takiego natręta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale bujdy... Człowieku pomyśl o tym co piszesz.... Masz ten swój samochód który wychwalasz w każdym poście, no i powiedzmy że komuś się psuje maszyna na polu (w co wątpię bo rzadko maszyna się psuje na polu az tak żeby nie mogła jechać do warsztatu, chyba że komputer siada w tych nowych) no i dzwoni do ciebie żebys przyjechał, ale nie jezdzisz do niego codziennie po tym samym polu bo on codziennie nie ma awarii w środku pola. Moje zdanie na ten temat jest takie że to bajki są i tyle. Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i właśnie tak to wygląda, jakoś dziwnie!? Nie wiem o co chodzi temu gościowi. Teraz to myślę, że to jakiś żart. A wracając do mojej pracy, tak to własnie wygląda. Czasami robią takie g.. sprzęt, że staje na polu, ale nie mówię o małych polach tylko takich maxi king. Pracujesz w podobnej branży? Jak to u Ciebie wygląda? A Ty byś się nie chwalił nowym samochodem? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwaliłbym się, ale wolałbym wstawić zdjęcie niż pisać w kazdym poście do znudzenia o jednym i tym samym aucie. Ja mechnikiem nie jestem i być nie chcę, no chyba że takim podwórkowym, u siebie coś lubie pogrzebać, ale na usłudze tego nie robie bo nie znam sie na tym. Jak dla mnie to co piszesz o tym facecie co mówił o tym spalinach to jakiś żart bo nawet jeśli jedziesz na pole co ma 50ha czy 200 w jednym kawału no to przejeżdżasz przez nie 2 max. 4 razy, a nie jeździsz cały czas. Jednak cel spełniłeś pochwaliłeś się że Twój samochód spełnia Euro 5. Jak dla mnie ciągnięcie tego wątku jest bez sensu, więc go zamykam.  Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×