Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
OTVARTA

Biznes i oszczędności

Recommended Posts

Cześć,

 

jeśli szukacie oszczędności na choćby najnowsze maszyny, to sprawdźcie ofertę nowego operatora telefonicznego.

 

OTVARTA jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą płacić np. 13,99 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy z klientami. To polski, stawiający na tradycję operator, pragnący wspomóc wszystkich Polaków.

 

Sprawdźcie naszą stronę internetową. Pozdrawiamy   wink.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój znajomy zajął się branżą hotelową. Trochę go lockdown przygiął ale już się podnosi. Konkretnie to dystrybuuje sejfy hotelowe po luksusowych hotelach. Tam jest taka klientela, że bez sejfu w pokoju nawet nie pytają dalej, a warto zainwestować w to, bo potem potrafią wydać duże pieniądze podczas pobytu. W zasadzie te sejfy nie różnią się od tych normalnych, tutaj do wglądu https://sejfexpert.pl/pl/c/Sejfy-hotelowe/73 więc z powodzeniem każdy może się tym zająć. Ogarnąć jakiś serwis i biznes się kręci. Kto ma smykałkę ten wszystko sprzeda, wiadomo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was korzystał z pomocy software house z Warszawy https://www.intellect.pl/ zależy mi na profesjonalnej pomocy w rozwiązaniach dla firm. Podstawą software house jest tworzenie oprogramowania. Nie są to jednak proste, uniwersalne programy, ale funkcjonalne algorytmy programowane pod zapotrzebowanie konkretnej firmy. Często są to bardzo rozbudowane „kombajny”, z dostosowanymi feature'ami i aktualizowane wraz z nowymi potrzebami, wychodzącymi na światło dziennie w trakcie funkcjonowania technologii. Na pewno sami nie znamy się na tym tak dobrze jak profesjonalna firma. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oszczędzanie przychodzi trudno, ale jednak trzeba to robić i uważać na każdym kroku. Ostatnio trochę więcej czytam o prawie podatkowym, o rozliczeniach itd. między innymi tutaj https://www.provident.pl/blog/kwota-wolna-od-podatku i chcę trochę się rozwinąć w tym temacie. Prowadząc działalność dobrze jednak jest wiedzieć trochę więcej, nawet jeśli ma się księgową. Nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza nam się przyda. Nie wiem, czy odzyskanie kwoty wolnej od podatku można nazwać oszczędzaniem, ale warto wiedzieć ile nam zostanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiacie się nad zakupem nowoczesnego sprzętu do Waszej firmy? Jakiś czas temu trafiłem na hafciarka komputerowa , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z hafciarkami. Zapoznajcie się ze sprzętem dostępnym w ofercie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×