Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
lulcze

Biokominek

Recommended Posts

Witam serdecznie, jak przedstawiają się Wasze doświadczenia w związku z biokominkami? Sama posiadam swój od kilku miesięcy i jestem mega zadowolona - portfel trochę grubszy, mąż spokojniejszy - mamy swoją oazę w salonie :) Powoli przymierzamy się do zakupu takiego cudeńka jak na pierwszym zdjęciu w tym artykule: https://kratki.com/pl/biokominek-w-salonie-modne-aranzacje/. BTW z tej strony dowiedziałam się o biokominkach w ogóle, i wszystkim Wam polecam lekturę. Może znajdziecie tam coś ciekawego? Zapraszam do dyskusji, ciao! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

My mieliśmy kominek tradycyjny ale zrobiliśmy błąd bo dom był ocieplony ( elewacja), piec na eko groszek + kominek.... W zimę ogrzewanie domu eko groszkiem zupełnie wystarczyło a jak odpalaliśmy kominek to w domu było 35 stopni....nie do wytrzymania. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

My natomiast zdecydowaliśmy się w domu na system kominowy od firmy Schiedel. Jest to producent najnowocześniejszych systemów kominowych w całej Europie, z którego ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.schiedel.pl[. Polecam, tym bardziej, że można w tej firmie liczyć również na profesjonalne doradztwo i aż 30 lat gwarancji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że warto coś takiego rozważyć. Choć nie wiem, czy nie lepszą opcją są kominki gazowe tychy. Wówczas mamy pewne i czyste źródło ciepła. Jeśli chodzi o firmę, która może podjąć się takiego zlecenia, to na pewno będzie to przedsiębiorstwo Waligóra. Poza tym zajmuje się obróbką kamienia na CNC przeznaczonego na schody, parapety itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×