Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Patrycja

Samochód

Recommended Posts

Cześć! Macie może jakies swoje ulubione marki albo modele aut? Ja szukam ostatnio po aukcjach samochodu, bo planuje kupic nowe, ale nic konkretnego znaleźć. Mam na oku jedno z peugeota ale moze macie jakies doswiadczenia z tą marką? 

Robert nie wiem na jakiej podstawie to mówisz, u nas peugeot wytrzymał długie lataaa bez większej naprawy. Teraz kupowaliśmy nowe i też peugeota - ten model 3008. Ja złego słowa powiedzieć nie mogę 

Wybór auta to subiektywna sprawa. Jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki. :D Jedno jest pewne. Przy dzisiejszych cenach paliwa do każdego auta warto zainstalować lpg optima. Zagazowane auto (nie mylić z kierowcą) pozwala na całkiem spore oszczędności.

Tak, moją ubóstwianą marką jest BMW. Teraz, gdy zdecydowałem się na zakup jednego modelu, poszukuję serwisu, w którym mógłbym przeprowadzić regenerację lamp. Czy moglibyście mi jakiś polecić? Rozważam znalezienie ich za pomocą portalu https://allegro.pl/listing?string=regeneracja%20lamp (to naprawdę świetnie, że przy pomocy Allegro można kupić nie tylko produkty, ale również usługi).

W dniu 18.05.2018 o 01:13, mczay napisał:

Tak, moją ubóstwianą marką jest BMW. Teraz, gdy zdecydowałem się na zakup jednego modelu, poszukuję serwisu, w którym mógłbym przeprowadzić regenerację lamp. Czy moglibyście mi jakiś polecić? Rozważam znalezienie ich za pomocą portalu https://allegro.pl/listing?string=regeneracja%20lamp (to naprawdę świetnie, że przy pomocy Allegro można kupić nie tylko produkty, ale również usługi).

Polecam Ci serwis Bawaria Motors BMW z Warszawy, solidni mechanicy tam pracują, nie ma ściemy no i ceny fajne. Ja do nich jeżdżę regularnie i jestem zadowolony. Mają też tam salon z autami używanymi i nowymi i fajne oferty z tego co widziałem.

a czy korzystacie w Waszych samochodach z jakiś gadżetów? Ja zastanawiałam się własnie nad zakupem kamerki samochodowej :) Widziałam taki sprzęt w całkiem niewygórowanych cenach na stronie https://smartcams.pl/. Jak sądzicie, warto zainwestować w taki gadżet? Czy to może okazać się przydatne?

Ma wiele marek, które mnie interesują lecz najbardziej oddany jestem swojej Hondzie. Niestety co chwilę płata mi figle i muszę w nią trochę kasy wkładać. Na razie udało mi się wymienić akumulator, który dorwałem w okazyjnej cenie na  https://akustrefa.pl/gdzie-kupic-akumulator/ad/sklepy-z-akumulatorami,1/akumulatory-glogow,75 i póki co się sprawdza. Mam nadzieję,że jeszcze mi trochę posłuży te auto.

A ja nie przyzwyczajam się tam bardzo do marki, teraz kupiłam kilkuletnie niemieckie auto a dotąd zawsze wybierałam japońskie bo niezawodne :) , dostałam też od męża lokalizator gps do samochodu żebym się nie stresowała jak w razie czego go zgubię na parkingu przy jakieś galerii :) no i wiadomo, nie muszę sprawdzać w nocy czy mi go ktoś z parkingu nie kradnie, w razie co lokalizator da znać

Gdybyście chcieli sprzedać swój samochód to polecam serdecznie skup  skup aut Warszawa oni maja super oferty. Mój kuzyn jest bardzo zadowolony z ich usług. Polecam zajrzeć na ich stronę i poczytać ich oferty.  Oprócz skupu zajmują się też sprzedażą złomowaniem oraz holowaniem pojazdów. Polecam ich serdecznie. 

A ja jestem do marki przywiązany, kocham samochody porsche, teraz jeżdżę cayenne 4s, jeśli też wam się marzy takie auto zajrzyjcie do salonu Porsche Centrum Sopot, tam doradcy staną na głowie żeby klient był zadowolony, mają atrakcyjne, elastyczne oferty dla każdego przedsiębiorcy