Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
tomio

Dziki

Recommended Posts

Zastanawiam się nad wyborem pastucha na dziki. Pytanie, jaki będzie najlepszy? Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i były w stanie podpowiedzieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad wyborem pastucha na dziki. Pytanie, jaki będzie najlepszy? Możecie polecić mi coś w tym zakresie? Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał i były w stanie podpowiedzieć?

 

Powinien być do drut, który dobrze będzie przewodził prąd, a więc najlepiej stalowy. Do wyboru zwykle są miękkie, elastyczne oraz twarde.

Wydaje mi się, że w sklepach z artykułami metalowymi będą w stanie pomóc, bo zwykle mają na wyposażeniu takie rzeczy.

Przejrzyj jeszcze oferty drutów z Metalurgii np tutaj:  http://www.metalurgia.pl/druty/druty-gole/druty-miekkie-zarzone-na-ze-stali-niskoweglowej

Mają one dosyć szerokie zastosowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

jeśli szukacie oszczędności na choćby najnowsze maszyny, to sprawdźcie ofertę nowego operatora telefonicznego.

 

OTVARTA jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą płacić np. 13,99 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy z klientami. To polski, stawiający na tradycję operator, pragnący wspomóc wszystkich Polaków.

 

Sprawdźcie naszą stronę internetową. Pozdrawiamy   wink.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiscie nie jestem za tak drastycznymi rozwiązaniami jak strzelanie do dzików. Sam miałem podobny problem bo część pola znajduje się blisko lasu i zdarzało się że dziki wchodziły na moje pole. Szkody nie były takie duże bo nie były to częste sytuacje,ale jednak były. Postanowiłem część pola ogrodzić. Od tamtego czasu problem zniknął.  Nie musiałem na szczęście podłączać ogrodzenia do prądu, 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że masz poważny problem z dzikami niszczącymi Twoje łąki, a stosowane dotychczas metody nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. W takiej sytuacji warto rozważyć wykorzystanie odstraszaczy dostępnych na stronie https://agropixel.pl/

Odstraszacze oferowane przez  ta firmę wykorzystują zaawansowane technologie, które są skuteczne w odpędzaniu dzikiej zwierzyny, a jednocześnie bezpieczne dla środowiska i nieinwazyjne dla ludzi. Dzięki nim możesz skutecznie chronić swoje łąki przed dalszymi zniszczeniami.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ابحث عن تجربة ممتعة وفرصة لزيادة دخلك؟ لا داعي للبحث بعيدًا، ففي كازينو على الانترنت في الإمارات العربية المتحدة، يمكنك العين الإمارات العربية المتحدة  قضاء وقت ممتع وربح المال. مع مجموعة واسعة من الألعاب والعروض المغرية، يمكنك الاستمتاع بأوقات لا تُنسى والفرصة للفوز بمبالغ كبيرة. انضم إلينا اليوم واكتشف متعة الوقت الممتع والفوز بأموال إضافية!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×