Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Po jakich szkołach jesteście?

Recommended Posts

Uczyłem się w Atucie Jest to szkoła policealna, w której maja kierunek technik rolnictwa. Poczatkowo myślałem, że to głupota, jednak teraz nie żąłuję. Rodzice mnie namówili i jestem im wdzięczny. Można sie tam sporo dowiedzieć a informacje jakie przekazywali były rzeczywiści bardzo praktyczne i nie były oderwane od rzeczywistości. Sporo było tam tematów okołorolniczych takich jak nauka formalności, zasad. A także promocja swojego biznesu. 

Na stronie mozesz sobie więcej poczytać o tej szkole - są tutaj opisane załóżenia kierunku. 

Jestem po Akademii Rolniczej. Nie chcę jednak skończyć na niej swojej edukacji. Już rozglądam się za szkoleniami, przy pomocy których mógłbym się dokształcić. Chcę wiedzieć więcej - człowiek, który się nie rozwija, cofa się...

A kto z Was robił sobie kurs językowy w jakieś szkole języków obcych? Ja ostatnio widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wloski/dla-poczatkujacych ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać oferuje między innymi profesjonalne kursy języka włoskiego. Co Wy na to? Może warto byłoby poznać jakiś nowy język?