Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Po jakich szkołach jesteście?

Recommended Posts

Uczyłem się w Atucie Jest to szkoła policealna, w której maja kierunek technik rolnictwa. Poczatkowo myślałem, że to głupota, jednak teraz nie żąłuję. Rodzice mnie namówili i jestem im wdzięczny. Można sie tam sporo dowiedzieć a informacje jakie przekazywali były rzeczywiści bardzo praktyczne i nie były oderwane od rzeczywistości. Sporo było tam tematów okołorolniczych takich jak nauka formalności, zasad. A także promocja swojego biznesu. 

 

Na stronie mozesz sobie więcej poczytać o tej szkole - są tutaj opisane załóżenia kierunku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem po Akademii Rolniczej. Nie chcę jednak skończyć na niej swojej edukacji. Już rozglądam się za szkoleniami, przy pomocy których mógłbym się dokształcić. Chcę wiedzieć więcej - człowiek, który się nie rozwija, cofa się...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kto z Was robił sobie kurs językowy w jakieś szkole języków obcych? Ja ostatnio widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wloski/dla-poczatkujacych ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać oferuje między innymi profesjonalne kursy języka włoskiego. Co Wy na to? Może warto byłoby poznać jakiś nowy język?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to z kolei chciałam dziecko zapisać do szkoły językowej na dodatkowe zajęcia języka angielskiego, ale przemyślałam kwestię i chyba zapiszę dziecko do Te Vizji na Okopowej, ponieważ to szkoła dwujęzyczna z językiem angielskim i podobno nie trzeba żadnych dodatkowych zajęć, co wszystko by ułatwiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×