Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Po jakich szkołach jesteście?

Recommended Posts

A kto z Was robił sobie kurs językowy w jakieś szkole języków obcych? Ja ostatnio widziałam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/wloski/dla-poczatkujacych ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua, która jak widać oferuje między innymi profesjonalne kursy języka włoskiego. Co Wy na to? Może warto byłoby poznać jakiś nowy język?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja to z kolei chciałam dziecko zapisać do szkoły językowej na dodatkowe zajęcia języka angielskiego, ale przemyślałam kwestię i chyba zapiszę dziecko do Te Vizji na Okopowej, ponieważ to szkoła dwujęzyczna z językiem angielskim i podobno nie trzeba żadnych dodatkowych zajęć, co wszystko by ułatwiło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawa, czy ktoś z Was chodził do szkoły budowlanej i uczył się do zawodu elektryka? W sieci znalazłam akurat spis wszystkich symboli https://www.fif.com.pl/pl/aktualnosci/41_symbole-elektryczne-jak-czytac-symbole-elektr.html co wg mnie jest ciekawe. Symbole elektryczne w zakresie zabezpieczeń elektrycznych są dość skomplikowane ze względu na ich różnorodność. Symbol elektryczny urządzenia zabezpieczającego może być zbudowany z kliku symboli elementarnych. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a może ktoś z Was planuje się wybrać na kierunki takie jak fizjoterapia czy pielęgniarstwo ? jeśli tak to poczytajcie sobie o Warszawskiej Akademii Medycznej. Mają wieloletnie doświadczenie w kształceniu kadr medycznych. Na uczelni panuje fajna atmosfera, zajęcia są prowadzone przez doświadczonych wykładowców. Można się wiele nauczyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×