Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
bronek

Dofinansowanie

Recommended Posts

Od przyszlego roku bedzie podobno mozna dostac jakies dotacje na rozbudowe swojego gospodarstwa, macie moze na ten temat wiecej szczegolow? Jesli to prawda to warto byloby z takiej okazji skorzystac .. w koncu od przybytku glowa nie boli. Mam tutaj glownie na mysli rozbudowe budynku gospodarczego w ktorym bedzie trzymane bydlo. Z tego co sie dowiedzialem wstepnie u mojego wykonawcy bedzie potrzebny beton wzmocniony ktorego wymieszanie bedzie trzeba zlecic jakiejs firmie. Niestety u nas w okolicy zamkneli jakis czas temu betoniarnie przez co bedziemy musieli szukac nowego dostawcy. Szukajac ofert w sieci najlepiej do tej pory w moich oczach wyglada ta - http://betonnadom.pl/lokalizacje/beton-lodz Jestescie w stanie cos wiecej powiedziec na ten temat? Chce postawic bardziej na jakosc .. wydaje mi sie, ze firma z wiekszego miasta powinna ja zaoferowac. Dzieki za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nic mi na ten temat nie wiadomo, ale im więcej informacji tym rzecz jasna lepiej. Jeżeli będziecie szukać dobrego i sprawdzonego sklepu z częściami do maszyn rolniczych oraz akcesoriami, to zapraszamy do nas, chętnie pomożemy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oferujemy dofinansowanie, opracowujemy wnioski na rozwój gospodarstw rolnych w aktualnym naborze (marzec/kwiecień 2018 r.)! Wysokość pomocy to aż 60 tysięcy złotych. Dofinansowanie może być przeznaczone na środki trwałe: nowe maszyny, urządzenia oraz wyposażenie, jak również w inwestycje budowlane oraz zakup zwierząt. Kontakt: Tel. 799-283-358, mail:biuro@mcuw.pl, Strona internetowa: www.mcuw.pl, Facebook: https://www.facebook.com/mcuw.fe

 

29177932_1000952043404891_82947839884473

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

jeśli szukacie oszczędności na choćby najnowsze maszyny, to sprawdźcie ofertę nowego operatora telefonicznego.

 

OTVARTA jest przeznaczona dla wszystkich tych, którzy chcą płacić np. 13,99 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy z klientami. To polski, stawiający na tradycję operator, pragnący wspomóc wszystkich Polaków.

 

Sprawdźcie naszą stronę internetową. Pozdrawiamy   wink.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×