Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
ronia

Prezent dla babci

Recommended Posts

Z dzieckiem możecie własnoręcznie wykonać całe mnóstwo upominków dla dziadków. Ogranicza Was tylko wyobraźnia.  Możecie zrobić odznaczenia czy medale wykonane przez dziecko, klasyczne laurki, ciekawie oprawione zdjęcia wnuków, tzw. uścisk na odległość (na kolażu poniżej), pokoleniowe zdjęcia w zdjęciu (do tego akurat trzeba dziadków zaangażować wcześniej), „pomocne dłonie” (odciski dłoni na rękawicach czy fartuchach kuchennych), zakładki do książek z wizerunkiem wnuków, ręcznie malowane talerzyki, kubki i wiele innych rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja babcia zawsze nosi piękny łańcuszek, dostała go na urodziny od swojego męża, a mojego dziadka. Łańcuszek jest niezwykle piękny i wiem, że jest dla babci cenną pamiątką. Teraz kiedy zbliża się okrągła rocznica urodzin babci postanowiłam bardziej ubogacić łańcuszek i dokupiłam do niego tę przepiękną zawieszkę https://gemlord.pl/pl/p/Biala-perla-lezka-10-x-12-mm/458 z słodkowodną perłą. Blask perły przyciągnął mój wzrok już na zdjęciu zamieszczonym na stronie sklepu internetowego, a w rzeczywistości ten blask jest jeszcze bardziej intensywniejszy. Po cichu przyznam się, że oferta sklepu tak mnie zafascynowała, iż straciłam poczucie czasu kiedy zaczęłam ją przeglądać. Niesamowite są te perły! Do zawieszki oczywiście obowiązkowo dołączony był bukiet kolorowych kwiatów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

My poszlismy jeszcze w innym kierunku, bo moja babcia jest dosyć aktywna osoba (wciaz biega amatorsko pomimo wieku) i na 65 urodziny fundnelismy jej i przy okazji dziadkowi, zeby jej nie bylo smutno - weekendowy wypad tutaj http://www.anlaya.pl/masaze/ Z wykupionym pakietem masazy. Wyjazd rzeczywiscie byl trafionym pomyslem bo wlasciwie teraz srednio raz na dwa msce dziadkowie powtarzaja takie wypady "że niby w celach zdrowotnych" ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnym prezentem będzie irobot. Nasza babcia jest z niego zadowolona. Mówi że dawno tak czysto u niej nie było. Koty też są zachwycone bo ciąglę go obserwują jak sprząta. Wydaję mi się że prezent trafiony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spersonalizowany, własnoręcznie wykonany prezent i dzień z babcią dla babci- myślę, że babcia ucieszy się nie tyle z rzeczy materialnej co z czasu spędzonego tylko z Tobą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×