Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Porównanie kont bankowych - indywidualnych

Recommended Posts

Nie od dziś wiadomo, konto bankowe musi mieć każdy prowadzący jakąkolwiek działalność gospodarczą obywatel. Prawdą jest też, że o ile kiedyś były to powszechnie darmowe usługi, obecnie nie jest to do końca oczywiste. W zasadzie wzrosły ceny wszystkiego, to dlaczego nie miałyby wzrosnąć ceny kont bankowych... Aktualnie sytuacja przedsrtawia sie tak jak tutaj: http://bankowe-konta.info/porownanie-kont/

Jak widzicie, poza Nest Bankiem, pozostałe konta są raczej płatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresowanym polecam eurobank - darmowe wypłaty, szeroka oferta od konta zwykłego przez walutowe itd., zresztą daję link, może komuś się przyda ;) https://www.eurobank.pl/produkty,konta-osobiste,porownanie,6,9.html. Korzystamy z rodziną od lat i jesteśmy zadowoleni. Ja mam konto Prestige i rzeczywiście jest prestiżowo ;) Jest aplikacja mobilna, korzystne przewalutowanie i miła obsługa - a to dla mnie ważne. Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobra. A da się rozliczać z tych kont z taksówkarzami? Ostatnio brałam kurs z Legionowa do Warszawy z taką, z którą się nie dało. Niby na pierwszej lepszej stronie twierdzą że jest okej np tutaj Taxi Legionowo ale to chyba od banku zależy czy przyjmie opłatę??? Kompletnie się nie znam w tej kwesti także będę wdzięczna za oceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×