Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
ArmaLipka

konstrukcja stalowa hala tunelowa ocynk ogniowy

Recommended Posts

Witam,

 

Nie wiesz jak dobrze zainwestować swoje fundusze i rozwinąć swoje gospodarstwo?

Firma ARMA poleca Państwu hale tunelowe oraz konstrukcje stalowe ocynkowane ogniowo z najlepszym dostępnym na rynku pokryciem o gramaturze 900 g/m2.

 

Jako polski producent hal tunelowych dajemy gwarancję najlepszego przystosowania naszych hal do wszystkich stref śniegowych w kraju.

 

 

Zaufało nam już wielu klientów, nie tylko z gospodarstw rolnych ale także z sektora publicznego. 

 

Jesteś zainteresowany? Chciałbyś wiedzieć więcej na ten temat? Zadzwoń 608 347 862 , 692 655 657. Może chcesz otrzymać katalog drogą pocztową? Napisz na kontakt@arma-konstrukcje.pl.

20841165_141903836402302_373945341848138

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukając firmy, której moglibyśmy powierzyć produkcję i montaż hali stalowej, dobrze jest zdecydować się na współpracę z firmą która ma w tym aż trzydziestoletnie doświadczenie! To naprawdę ważne, aby tego typu prace zlecać profesjonalnym firmom. 

Na pewno do takich firm zaliczyć można Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Świetnie radzi sobie z budową hal i innych konstrukcji stalowych. Zleciłem jej budowę magazynu na zboże i wszystko zrobiła na czas... Kontakt z wykonawcami świetny, znają się na rzeczy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o konstrukcje stalowe, to powinniśmy pamiętać, aby dokonać ich dokładnego sprawdzenia pod kątem różnych niezgodności. Według mnie najlepiej jest zastosować badania radiograficzne.

 

 

 

______________________________________________________________________________

badania radiograficzne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tutaj nie ma co się zastanawiać. Przecież jeśli w grę wchodzą takie kwestie, to zawsze powinniście stawiać na jak najlepsze usługi dostępne na rynku. Ja na pewno mogę Wam polecić, byscie zajrzeli do  https://www.eurospaw.com.pl/ i sprawdzili ich usługi pod kątem stawiania konstrukcji stalowych. To bardzo przydatne rozwiązanie, miejcie to na uwadze. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×