Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Brzozaa

Jaki kombajn na dofinansowanie ??

Recommended Posts

Witam, biorę kombajn na dofinansowanie unijne, w propozycji dostałem claas tucano 320, szukam opinii o tym sprzęcie wydajności awaryjności i czy ktoś poleca jeśli nie to czemu jeśli tak to czemu. Słyszałem na innych formach ze warto zainwestować jednak w coś większego mocniejszego w sensie model 420,440 co o tym sadzicie. Kombajn będzie pracował 20h własnego a tak to na usługach około 100h rzepaku 100h zbóż i 100h kukurydzy wstępnie zależy od pogody chodzi nie chce również za dużego hedera a składany odpada bo dużo 
złych opini a znów co chwile odpinać i podpinać szkoda czasu zwłaszcza że mamy teraz pogody i żniwa są rwane itd. Z góry dziękuje za wszelkie opinie
 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, ze nawet model claas tucano 320 wystarczy, jednak po dłuższym czasie możesz oczekiwać czegoś mocniejszego i wydajniejszej pracy kombajnu wiec może faktycznie lepiej od razu zainwestować w coś pokroju 440. Wszystko zależy od Twojego budżetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem możliwości zakupu kombajnu na raty. Sąsiad polecił mi firmę Kagro. Rzeczywiście na bardzo dobrych warunkach udało mi się kupić kombajn. Pracownicy firmy byli niezwykle pomocni w wyborze bezawaryjnego sprzętu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×