Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
fillipd4b

Mieszkanie w dużym mieście

Recommended Posts

Mój przyjaciel ma bardzo fajne mieszkanie.Za te mieszkanie naprawdę dał bardzo dużo pieniędzy.Dodatkowo ostatnio mu powiedziałem żeby skorzystał z firmy Szczury .On mnie posłuchał w stu procentach bo zawsze mnie się słucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nawet w centrach miast można znaleźć "spokojne mieszkania", szczególnie na monitorowanych, deweloperskich osiedlach. Niestety takie mieszkania są bardzo drogie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkać na typowej wsi, gdzie daleko jest do sklepów, kin i wszelkich innych atrakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisując umowe z deweloperem dobrze mieć przy boku dobrego prawnika. My zdecydowaliśmy się na kontakt z biurem nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/

To biuro działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Dla nas to bezpieczniejsza opcja moze dlatego ze klienci są objęci gwarancją bezpiecznego przeprowadzenia sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nam zależało na mieszkaniu na terenie śląska w większym mieście. Bardzo pomocne okazało się wspomniane tu już biuro nieruchomości cn-kaczmarek.pl  Po spotkaniu z agentem biura, przedstawieniu swoich oczekiwań, baardzo szybko przygotowano nam ofertę. Teraz mamy idealne mieszkanie, blisko do szkoły córki a i my nie mamy daleko do pracy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×