Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
fillipd4b

Mieszkanie w dużym mieście

Recommended Posts

W takich miastach chyba najkorzystniej już zainwestować w mieszkania od deweloperów, ponieważ możemy stworzyć je sobie od podstaw, tak jak się nam podoba. Jeśli jesteście zainteresowani jakimiś projektami, propozycjami itd. to uważam, że powinniście zerknąć sobie na stronę https://vantage-sa.pl/ Deweloper ten ma doświadczenie i wielu zadowolonych klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie należy podpisywać umowy z deweloperem, jeżeli nie jesteśmy pewni, czy jest ona dla dobra. Należy ją skonsultować z kancelarią prawną, aby w przyszłości nie było problemów.

 

_______________________________________________________

umowa deweloperska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój przyjaciel ma bardzo fajne mieszkanie.Za te mieszkanie naprawdę dał bardzo dużo pieniędzy.Dodatkowo ostatnio mu powiedziałem żeby skorzystał z firmy Szczury .On mnie posłuchał w stu procentach bo zawsze mnie się słucha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nawet w centrach miast można znaleźć "spokojne mieszkania", szczególnie na monitorowanych, deweloperskich osiedlach. Niestety takie mieszkania są bardzo drogie. Ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkać na typowej wsi, gdzie daleko jest do sklepów, kin i wszelkich innych atrakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Ostatnio kupiłam mieszkanie w gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam mieszkanie od firmy hossa. Łączą bardzo wysoki standard z bardzo konkurencyjną ceną oraz ciekawych projektem zabudowy okolic mieszkań.  Ja wybrałam wersje wykończenia Basic, a jakie jest więcej dostępnych to na stronie macie. Oferują mieszkania ze świetną lokalizacja a na osiedla organizują różne dostępne atrakcje zobacz na   https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdansk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisując umowe z deweloperem dobrze mieć przy boku dobrego prawnika. My zdecydowaliśmy się na kontakt z biurem nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/

To biuro działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Dla nas to bezpieczniejsza opcja moze dlatego ze klienci są objęci gwarancją bezpiecznego przeprowadzenia sprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×