Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Tomek

Jak spędzacie czas wolny ?

Recommended Posts

W wolniejszej chwili , no odpoczywam. Staram się może w coś pograć, albo pooglądać. Ostatnio regularnie zacząłem czytać książki, co powoduje wzrost mojej wiedzy, a i też zdrowiej niż siedzieć przy ekranie komputera cały czas. Ostatnio pogoda też gorsza była, co spowodowało że mało wychodziłem. Powodem też tego mogło się okazać farming simulator 19 download które znalazłem w internecie, i to mnie wciągnęło aż za mocno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo czasu spędzam aktywnie, lubię czytać książki. Ale czasami człowiek po prostu potrzebuje się położyć i nic nie robić, dlatego spędzam czas przed monitorem. Niestety kiedyś miałam problem, bo gry online czy filmy mi się cięły. Teraz, odkąd mam dobry internet od https://moico.pl/ to problemów nie ma, a ja zamiast sie denerwować, to rzeczywiście się relaksuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lubię narty, staram się przynajmniej raz w roku wyjechać. Ze znajomymi w tym roku pierwszy raz byliśmy w Alpach, w pięknej dolinie Val di Sole. dzieci miały tam zajęcia z polską szkółką narciarską zgorky i bardzo wszystkim się podobał ten wyjazd. Mam nadzieję, że uda się go powtórzyć za rok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukanie sposobu na spędzenie wolnego czasu jest jak najbardziej naturalne. W dzisiejszych czasach mamy praktycznie nieograniczone możliwości, a takie tematy jak ten są źródłem inspiracji. Mi osobiście najbardziej odpowiada spędzenie tego czasu w kuchni. Od kiedy odkryłam jak proste jest gotowanie to nie wyobrażam sobie bez niego życia. A wszystko za sprawą prostych przepisów jak ten - https://uwielbiam.pl/przepis/pieczony-schab-z-zurawina-2 Z biegiem czasu oczywiście rosną aspiracje w poszukiwaniu czegoś bardziej skomplikowanego. Na szczęście przepisów nigdy nie zabrakne ponieważ każdego dnia są dodawane nowe propozycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 3.01.2022 o 15:52, kkkos napisał:

Szczerze powiem wam przyjaciele, że w ten okres świąteczny miałem mało  czasu. Większość przez narodziny małej.

W wolnej chwili jednak jeśli ktoś pyta to zdecydowanie lubie oglądać filmy. Ulubiony mój i żony to after 3 cały film.

tez lubie after , teraz ma byc after 4 a juz w grudniu avatar 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×