Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Tomek

Jak spędzacie czas wolny ?

Recommended Posts

W ciepłe dni uwielbiam planować wyjazdy rowerowe ze znajomymi. W sierpniu mam zamiar kupić nowy rower, tylko jaki? Do niedawna odróżnienie roweru damskiego i męskiego nie było wyzwaniem. W męskim rowerze górna część ramy biegła praktycznie poziomo. W damskiej wersji była skierowana w dół. Na dziś dzień modele o zwężonej specjalizacji trudno od siebie oddzielić. 

 

 

____________________________________

Jaki rower górski kupić

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
W dniu 21.11.2017 o 18:44, Patrycja napisał:

No czasem znajdzie się czas na jakieś wyjście typu strzelnica czy kino. Ja jednak kiedy mogę to zdobywam doświadczenie i wiedzę. Ostatnio byłam nawet na szkoleniach soyer , bardzo fajna atmosfera zajęć no i ich certyfikat ukończenia kursów pomógł mi znaleźć dobrą pracę. W razie czego tutaj mają akutalną ofertę szkoleń http://www.soyer.edu.pl/

Ciekawe hobby oraz szkolenie. Ja również uwielbiam chodzić na strzelnicę. Co Cię skłoniło do chodzenia na strzelnicę? Jestem ciekawy, bo chociaż sam chodzę bardzo często, to wiem, że jest to niecodzienne hobby. Pozdrawiam.

_______________

range solutions

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czasie wolnym gdy go  mam, a najczęściej bywa to w weekendy wieczorami to oglądam filmy i seriale. Wykupiłam sobie konta - konto premium netflix oraz hbo go ze stronki https://premium.ihuh.pl/pl/  . Teraz odpalam i oglądam ile mi się podoba i ile mam czasu. Wszystko na jednej stronie jest do wykupienia i też są inne konta dla osób mających więcej czasu ode mnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój sposób na spędzanie wolnego czasu to moja ukochana działka. Codziennie plewię, sadzę i dbam o roślinki. Dla mnie to najlepsza forma wypoczynku od kiedy jestem na emeryturze. Teraz mam dodatkowe zajęcie uporządkowania narzędzi ogrodniczych, szafa gospodarcza to prezent od córki. Dawno myślałam o zakupie bo to taki niezbędnik działkowca. Kupowała sobie stół na taras na stronie  https://focusgarden.pl/szafy-narzedziowegospodarcze-c-68_105.html i dostrzegła szafę dla mnie i dostałam w prezencie, od jutra biorę się za porządki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie macie sposoby na spędzania czasu wolnego? Wiele osób decyduję się na książki, osobiście wolę audiobooki. Nie muszę w pełni poświęcać uwagi. Mam możliwość słuchania i wykonywania innej czynności. Polecam Wam Żelazny Wilk audiobook , jest to strona na której znajdziecie wiele ciekawych nagrań. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto jest zastanowić się nad zakupem Wolnowaru Crock-Pot 3,5l stal nierdzewna CSC025X, jest to mega ułatwienie przy gotowaniu, ponieważ z nim mogę wcześniej przygotować wszystko i nastawić czas na kiedy powinno być gotowe. Polecam serdecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×