Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Tomek

Jak spędzacie czas wolny ?

Recommended Posts

Wiem,

 

Że pewnie większość rolników nie ma czasu wolnego, no ale kiedyś tam się znajdzie. Jak jestem u rodziny na  gospodarstwie to w czasie wolnym jeździmy quadami, ewentualnie ciągnikami :) A Wy jak spędzacie czas wolny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, ciekawy temat, relaksu trochę dla rolników i mechaników. Ja lubię sobie pojeździć samochodem. Jeżdżę nim w pracy, ale i tak chętnie sobie pojadę gdzieś gdzie jest więcej spokoju. Teraz jest łatwiej o spokój bo jest dużo śniegu i jest zimno, mało kto wychodzi z domu jak nie musi. A samochód z napędem na cztery koła nie ugrzęźnie w byle zaspie 8)!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie tak samo na pierwszym miejsu gotowanie:) nawet ostatnio dzieci bardzo polubiły ciasteczka owsiane także zamawiam dość często płatki orkiszowe,ale tylko takie ekologiczne i to najlepiej w większych opakowaniach:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotowanie w wolnym czasie to super sprawa!:) Nie ma nic lepszego jak niedzielny obiad wspólnie z rodziną. Żona zadowolona, dzieci zadowolone czego chcieć więcej. Poza tym wolny czas to książki,  głównie horror i moncy kryminał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wędkarstwo. Ale ostatnio coraz bardziej mnie ciągnie do tego żeby sobie połazić po lesie z aparatem. Na Gwiazdkę w końcu mikołaj przyniósł mi pierwszą lustrzankę więc i zapał wzrósł jeszcze bardziej.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Latem często podróżuje na moim motocyklu. Od kilkunastu lat jestem wielkim fanem tego hobby. Może ktoś byłby zainteresowany kupnem fajnego jednośladu to polecam świetne używane motocykle z Salonu BMW http://www.bmw-autopremium.pl/sprzedaz_pojazdow/pojazdy_do_odbioru/motocykle_bmw Sam jestem właścicielem jednego z takich i służy bardzo dobrze. Natomiast zimą zawsze jeździmy w góry na narty albo wyjeżdżamy w Bieszczady.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krystyna, Ja tez w wolnym czasie uwielbiam piec. Co lubisz robić najbardziej. Ja robię zawsze francuskie rogaliki - dużo czasu zajmują lecz cała rodzinka się potem zajada. 

 

W wolnym czasie gotuję i piekę. Lubię eksperymentować i sprawdzać nowe przepisy oraz pomysły :)

 

 

---

http://generalfresh.pl/czystosc/produkty-do-zmywarek/sol-do-zmywarki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też uwielbiam gotować i piec. Co do pieczenia to bułki, chałki, drożdżowce, tarty i ciasta takie jak np. murzynek. Bardzo mnie to rozluźnia. Teraz też trochę chcę popróbować swoich sił z makaronami. Z eksperymentów z kolei, to ostatnio zapisałam się na kurs masażu klasycznego w Akademii Masażu Karuna. Mają dofinansowania z PUP, a jeśli jesteś zarejestrowany jako bezrobotny to nawet otrzymujesz 100% zwrotu. No i jadę w kwietniu na weekend. Już trochę nie mogę się doczekać ;) To będzie coś zupełnie nowego i innego. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uprawiam trochę sportu, głównie bieganie, dalej też raczej typowe rzeczy - filmy, muzyka (metal i rock) no i dobra kuchnia, gotowanie, szczególnie rzeczy z kuchni orientalnej to moja specjalność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szachy! Naprawdę polecam każdemu, kto ciężko pracuje fizycznie bo mi pomaga rozruszać trochę zwoje mózgowe.

W sezonie wędkarstwo i kajaki.

Dobra książka do poduszki też jest ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×