Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Adwokat od spraw majątkowych - gdzie w Krakowie

Recommended Posts

Najlepiej z Krakowa. Chodzi o ustalenie własności nieruchomości, gdy nie wszyscy spadkobiecy są z różnych powodów obecni. Przez to sprawa stoi od kilku lat. Możecie polecić kogoś z tego zakresu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukaj przede wszystkim wśród tych adwokatów którzy specjalizują się w tego typu sprawach. Wbrew pozorom prawo jest tak szeroką dziedziną, że niektórzy specjalizują się w prawie karnym, inni w prawie gospodarczo-podatkowym, a jeszcze inni w prawie własnościowym.

Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj:

1. http://bartoszuk.com/

2. http://adwokat-sawinski.pl/

 

Masz tam dane kontaktowe - zadzwoń i dopytaj się jeszcze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdźcie sobie kancelarię adwokacką przy ulicy Szafera 9. Pan Michał Słomka ma duże doświadczenie, można się z nim skontaktować, jeżeli potrzebujecie wsparcia prawnego, oferuje pomoc z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Kiedyś miałem okazję z nim współpracować, bardzo rzeczowy i skuteczny adwokat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o spadki to mogę doradzić kancelarię adwokacką Wojas Pawlak z Gliwic. Wiem że szukasz z Krakowa ale niestety najbliżej właśnie są oni Katowic. ale zdecydowanie warto się z nimi skontaktować i mówię to z czystego serca, ponieważ mi wiele razy pomogli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety ja jeszcze póki co nie miałem okazji korzystać z takich usług więc również ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Jednak korzystając z okazji chcę wam polecić bardzo dobry wpis https://blogkobiet.pl/kto-zostaje-w-domu-po-rozwodzie/ gdzie moim zdaniem ciekawie właśnie napisano o tym kto zostaje w domu po rozwodzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×