Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
roti

Studium wizażu i stylizacji

Recommended Posts

Witajcie! Zastanawiam się czy iść na jakieś studium zgodnie z zainteresowaniami czy wybrać studia, jak uważacie co najlepiej wybrać ?Myślałam nad studium wizażu ponoć kierunek jest na czasie. :) Koleżanka poleciła mi Międzynarodowe Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ Co Wy o tym sądzicie ?:)Ktoś z Was tam chodził ? Bardzo zależy mi na profesjonalnej szkole i chcę zasięgnąć Waszej opinii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zastanawiam się właśnie nad wizażem, ale nie wiem czy lepiej wieczorowo,czy moze sam kurs? nauczyłam się robić paznokcie hybrydowe ale chętnie bym się podszkoliła bo póki co kursy-z neta, lakiery gdzieś po taniości zawsze znajdę, frezarki do manicure-z neta http://motylpro.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takich miejscach warto się uczyć, ale też warto pamiętać, że pazurki potrzebują czasem regeneracji i warto dać im odpoczynek od tych różnych stylizacji. Zerknij na odżywki na https://goldenrose.pl/produkty/paznokcie/odzywki-do-paznokci/black-diamond-hardener---odzywka-wzmacniajaca-paznokcie---golden-rose.html , jak byś potrzebowała to warto spróbować. Bo wizaż i stylizacja to ciągłe zmiany w makijażu i na paznokciach. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×