Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Tomik332

Wrocław polecany dentysta

Recommended Posts

Niestety, z Wrocławia nikogo Ci nie polecę... Jeśli jednak szukałbyś dentysty na terenie Katowic, zgłoś się do gabinetu https://www.borczyk.pl/ znajdującego się przy ulicy Czajek 5. Jest to klinika implantologii i stomatologii estetycznej - poza zdrowiem zębów, zadbasz również o ich prezencję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli macie jakieś problemy z zębami, to najlepiej czym prędzej udać się do dobrego stomatologa. Jeśli szukalibyście takiego specjalisty na terenie Bielska-Białej, to polecam wybrać się do Centrum Medycznego Danea na ulicy Jaworzańskiej. Personel jest tam bardzo miły, a do każdego pacjenta podchodzi się indywidualnie. Na wizytę możecie umówić się telefonicznie i na pewno nie będziecie musieli długo za nią czekać :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ważne jest to, by jak najlepiej i najszybciej wyleczyć swoje zęby. W przeciwnym razie, próchnica może dalej narastać, co nie jest dobrą informacją. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do  https://lekarzebezkolejki.pl/dentysta-stomatolog/warszawa i sprawdzili, który dentysta przyjmuje w Waszej okolicy. To pomoże Wam szybko zadbać o Wasze zęby już teraz. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was zna się na licówkach i posiada je? Licówka to nic innego, jak płatek materiału ( grubości od 0.5 do 1 mm) pokrywający policzkową (zewnętrzną) powierzchnię zęba. Jest to najmniej inwazyjne rozwiązanie protetyczne, stosowane z powodzeniem od co najmniej kilkudziesięciu lat. Jestem zainteresowana tym zabiegiem, a więcej znalazłam na https://redtips.pl/zycie/licowki-na-zeby-czym-sa-i-ktore-wybrac.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×