Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
81puncmobo

W jakim stylu łazienka i kuchnia?

Recommended Posts

Słuchajcie, urządzam łazienkę i kuchnię, zastanawiam się w jakim stylu ją zrobić. Raczej na ciemno czy może jasno. Głównie chodzi mi o jej odcień bo jako kobieta przywiązuję do tego duże znaczenie. Sama już nie wiem... i potrzebuję inspiracji. Doradzicie coś? Właśnie przeglądam jakieś katalogi ale nic interesującego nie mogę znaleźć

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam stawiam na funkcjonalizm i ochronę środowiska. Co więcej ,odpowiednio dobrane produkty jak np. baterie zlewozmywakowe czy natryski mogą znacznie zredukować koszty za wodę. Te z Laveo  http://laveo.pl/ są ekonomiczne, a zarazem dopasowane do codziennych wymagań każdego z nas. Projekty tych produktów są według mnie nietuzinkowe, więc każdy znajdzie coś dla siebie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Model suszarki, jaki mnie interesuje to Grando Vita GVS H9A2TCE-S. Widziałam go na stronie producenta http://www.candy.pl/pl więc liczę, że pomożecie mi, jeśli chodzi o remont łazienki. Zastanawiam się też, czy taka suszarka nie zabierze mi zbyt dużej powierzchni w mojej łazience, dlatego muszę sobie wszystko dobrze ułożyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta firma http://www.jago-kuchnie.com.pl/katalog/kuchnie-klasyczne.html oferuje wykonanie kuchni w stylu klasycznym oraz nowoczesnym Według mnie nowoczesny jest najfajniejszy. Marka cieszy się dobrymi opiniami i polecam, jeśli ktoś szuka takich mebli. Firma pomaga klientowi w wyborze opcji oraz zapewnia indywidualne podejście od produkcji po montaż. Ceny są niskie a jakość wykonania wysoka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×