Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
PożyczkaDlaRolnika

Pożyczka dla rolników

Recommended Posts

Witam, 

jeżeli jesteś rolnikiem prowadzącym gospodarstwo rolne, a bank odmawia udzielenia kredytu, bądź potrzebujesz środków finansowych bez zbędnych formalności skontaktuj się ze mną. Posiadam bazę inwestorów prywatnych, którzy udzielają pożyczek pod zastaw ziemi rolnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie zestawienia pożyczek prywatnych można znaleźć w sieci. Bardzo wiele firm oraz osób decyduje się na udzielenie pożyczki pod zastaw ziemi rolnej, a nawet pod zastaw maszyn rolniczych:

http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/pozyczki-prywatne/

 

Na stronie jest opisane jakie firmy decydują się na coś takiego oraz na co powinno zwracać się uwagę przy takiej pożyczce. Nie jest to wcale takie głupie rozwiązanie. W ostatnich latach spadła prowizja i oprocentowanie. Koszta mogą być podobne jak w bankach. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działająca na rynku firma https://kredyt123.pl ma w swojej ofercie również kredyt kierowany dla rolników, kwotę można dopasować do swoich potrzeb aż do 150 000. Z kolei okres kredytowania do 96 miesięcy. No i oczywiście pomoc doradcy, który wyjaśni wszystko by nie było żadnych wątpliwości. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W firmach pożyczkowych prywatnych faktycznie możemy mieć do czynienia z takim wysokim rrso. Co nie znaczy, ze pożyczki nie powinno się wziąc pod uwagę. Bywa, że oprocentowanie jest wysokie ale w sytuacji jeśli pozyczamy pieniadze na miesiąc czy na dwa to koszt pożyczki moze być nawet niższy niż w przypadku pożyczki w banku, ktora będzie miała na przyklad wysoką prowizję....

Jeśli bierzecie pod uwagę wzięcie pożyczki na biznes, polecam zapoznać się z tym artykułem

http://www.pulspracy.pl/czy-pozyczka-na-biznes-to-dobry-pomysl/

Opisane jest tutaj na co warto wziąć uwagę pożyczając pieniądze na firmę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrą ofertę ma firma Provema, która udziela pożyczek do 1500 złotych. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to polecam zapoznać się z ich stroną internetową https://provemacredit.pl/?7483f2. Można bardzo szybko dostać pieniądze. Nie trzeba też martwić się o umowę, bo wszystko w niej jest jasno opisane. Bezpiecznie i szybko, polecam sobie poczytać więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coraz częściej zastanawiam się nad tym, aby skorzystać sobie z jakiś ciekawych propozycji dotyczących pożyczki. Moglibyście wejść sobie na stronę https://monebay.pl/pozyczka-spolecznosciowa , jeśli taka pożyczka będzie dla Was najlepszą propozycją. Możecie skorzystać sobie z dostępnych wariantów pożyczki lub możecie sprawdzić sobie, jakie inne pożyczki są w ofercie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×