Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
goldi

Jak bezpiecznie stosować środki ochrony roślin na własne potrzeby?

Recommended Posts

Mam tutaj na myśli środki ochrony roślin stosowane przy uprawach np sałaty, pomidorów czy ziemniaków. Szczególnie te ostatnie są podatne na stonki i inne tego typu stworzenia które efektywnie są w stanie zniszczyć uprawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam tutaj na myśli środki ochrony roślin stosowane przy uprawach np sałaty, pomidorów czy ziemniaków. Szczególnie te ostatnie są podatne na stonki i inne tego typu stworzenia które efektywnie są w stanie zniszczyć uprawy.

Polecam wszystkim sklep internetowy dlaroslin.pl - Bogaty asortyment, fachowe doradztwo, szybka wysyłka. Często korzystam z zakupów w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Panem powyżej. Kiedyś używałam silniejszych preparatów i nie skończyło się to za dobrze. Rośliny rzeczywiście lepiej znoszą ten środek. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rośliny uprawne wymagają nie tylko pielęgnacji ale również ochrony przed szkodnikami. W tym celu warto stosować specjalistyczne preparaty. Szeroki wybór środków ochrony roślin posiada hurtownia rolniczo-ogrodnicza Farmer. Znajdziesz tam również wiele innych produktów w atrakcyjnej cenie. Kupując na www.ifarmer.pl zaoszczędzisz również czas, gdyż wszystko możesz zamówić w jednym miejscu, a następnie towar zostanie szybko dostarczony pod wskazany adres. Minusem może być brak darmowej dostawy. Jednak biorąc pod uwagę jakość produktów oraz czas realizacji zamówienia to warto spróbować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×