Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
goldi

Wyposażenie do warszatu

Recommended Posts

Planuję przeznaczyć pomieszczenia pod warsztat i narzędzia. Zależy mi przede wszystkim na możliwości przechowywania kluczy, narzędzi i urządzeń w jednym miejscu, aby nie trzeba było chodzić i szukać. Gdzie szukać mebli warsztatowych z tego typu przeznaczeniem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda że nie napisałeś o jak duże pomieszczenie chodzi. Ale podejrzewam, że nie będzie to mała klitka bo by się nie zmieściło. Nie napisałeś też o co konkretnie chodzi. Odsyłam więc tutaj: https://www.ajprodukty.pl/warsztat-i-zaklad/6210451.wf

 

Generalnie znajdziesz tam zarówno wyposażenie warsztatu a więc narzędzia, meble warsztatowe oraz akcesoria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto przejść się po okolicznych warsztatach i zobaczyć co jest najbardziej przydatne. Ja od siebie polecam różnego rodzaju korytka, szafy metalowe, może jakaś szafka obrotowa. I przede wszystkim wyrobić sobie nawyk segregowania wszystkiego, żeby się nie zgubić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim to trzeba będzie pomyśleć o wadze samochodowej, może być niezwykle przydatna. Całkiem dobrymi opiniami cieszy się ta firma, więc gdybyś się na coś konkretnego zdecydował możesz do nich śmiało pisać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompresory do pompowania kół nie muszą być ekstremalnie drogie. Zwłaszcza, jeżeli będą użytkowane tylko i wyłącznie do pompowania kół, a nie np do użytkowania narzędzi pneumatycznych czy malowania.

Dobre pod względem jakości oraz stosunkowo niedrogie znajdziesz w Kraft Dele.

Tutaj  ma np 50 litrów za 500 zł brutto (bez 1 zł): https://kraftdele.info/kompresory/51-sprezarka-kompresor-olejowy-38km-50l-zestaw-5el.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zerknij sobie na stronę firmy Air-Com https://air-com.pl/ . Mają tutaj w ofercie sprzęty, które w warsztacie na pewno się przydadzą. Mój kumpel kupił tu jakiś czas temu kompresor. Teraz zastanawia się nad systemami aplikacji lakierniczych. Ogólnie mówił, że jest zadowolony z obsługi, bo potrafią tutaj doradzić i nie wciskają byle kitu. Sprzęt sprawuje się bez zarzutu, a kumpel nie przepłacił. Wnioskuję więc, że warto spojrzeć, bo mają bardzo atrakcyjne okazje. A nuż uda się wybrać coś interesującego. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, ostatnio coraz bardziej zastanawiam się nad zakupem Automatu wydającego narzędzia do mojej firmy w branży przemysłowej. Przeczytałem wiele pozytywnych opinii na temat tego urządzenia i zacząłem zastanawiać się, czy nie byłoby to dobrym rozwiązaniem dla naszej firmy. Jednym z głównych plusów, o którym czytałem, jest to, że Automat pozwala na łatwe i szybkie zarządzanie narzędziami oraz umożliwia kontrolę nad ich wykorzystaniem. Zastanawiam się jednak, czy warto zainwestować w takie urządzenie. Czy ktoś z Was miał już styczność z Automatem wydającym narzędzia i mógłby podzielić się swoim doświadczeniem? Znalazłem firmę, która zajmuję się produkcją Automat wydający narzędzia, która jest na rynku od 9 lat. Co o niej myślicie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze warto   zerknąć sobie w  oferty  Ataszek, ponieważ tam  też wiele  przydatnych artykułów dla siebie. Czy to jak chodzi o   lutowanie aluminium , czy  jak chodzi o łączenie wszelkich innych powierzchni. Warto  przyjrzeć się ich pełnej ofercie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na wyposazenie takiego warsztatu składa się wiele elementów - narzedzia to jedno ale ważne są też meble. na pewno przydadzą się profesjonalne stoły montażowe a te z kolei znajdziecie w ofercie marki Varteco. Solidna jakość wykonania, rozsadne ceny, szybka dostawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×