Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
goldi

Jaki nowy samochód do 65 tys zł?

Recommended Posts

Jaki nowy samochód polecacie do około 65 tys zł brutto? Zależy mi na niezawodności, silnik najlepiej benzyna, najlepiej jakiś zrywny, aby miał minimum 100 km. I w zasadzie tyle. Jakieś sugestie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z taką specyfikacją to można zaproponować samochód niemal każdej marki :)

Z doświadczenia wiem, że ważna jest gwarancja, w KIA mają gwarancję aż na 7 lat, są to dobre auta i proponuję abyś rzucił okiem na takie modele jak Kia Ceed chociażby. Musiałbyś podjechać do jakiegoś salonu np na jazdę testową. Proponuję tutaj rzucić okiem: http://www.landcar.pl/

Mają tam całkiem duży wybór aut nowych oraz używanych, ale gwarancją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, a potrzebujesz samochodu do jazdy po mieście, czy ma też służyć jako auto rodzinne? Daj znać, bo parę opcji masz. Niemniej, jak już szukasz auta to poszukaj i mechanika, bo jak coś Ci się na drodze przydarzy to dobrze jest mieć fachowca pod ręką. Mnie właśnie czeka wizyta w warsztacie i naprawa ferrari. Co tam, auta się czasem psują, ale mój mechanik z pewnością szybko wyłapie problem i auto znów będzie śmigać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej ja póki co na takich kwestiach się nie zastanawiałem, ale jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć skąd najlepiej jest wynająć samochody dostawcze. Jak udało mi się ustalić to na pewno w firmie https://www.proxima.waw.pl/ takie rzeczy są możliwe i właśnie dlatego ja również zachęcam was do sprawdzania tej oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam samochody porsche, w których wszystko jest starannie dopracowane. Dlatego takiego auta szukam do firmy, odwiedziłem już salon porsche centrum sopot, dostałem tam ciekawą ofertę a doradcy potraktowali mnie jak vipa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×