Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Kuben90

Biologiczna przydomowa oczyszczalnia scieków

Recommended Posts

Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest ekonomiczną i ekologiczną alternatywą dla szamb. Oczyszczalnia MPT - 500 jest całkowicie bezobsługowa i tania w użytkowaniu. Ścieki dzięki aktywności bakterii są rozkładane do dwutlenku węgla, azotu atmosferycznego, nierozkładalnych odpadów stałych i wody, którą można wykorzystać do podlewania ogródka, zawrócić ponownie do spłuczki lub za pomocą drenaży wprowadzić do gleby. Wywóz nierozkładalnych cząstek stałych następuje raz na dwa lata, dzięki czemu koszty związane z kupnem zwracają się po okresie 2-3 lat użytkowania. 

Biologiczna oczyszczalnia ścieków typu MPT – 500 firmy Eco4home jest wyrobem monogabarytowym, wieloprzegrodowym z zastosowaniem liniowego przepływu ścieku surowego oraz biologicznej aktywności bakterii, wykonanym w całości z materiałów tworzywowych. Produkt ten przeszedł pozytywnie wszystkie badania laboratoryjne i cieszy się całkowitą niezawodnością wśród naszych klientów. Niewielka powierzchnia jaką zajmuje oczyszczalnia oraz niskie koszty użytkowania czynią ten produkt unikatowym wśród pozostałych przydomowych oczyszczalni na rynku.

 

eco.jpg WP_000064.jpg WP_000078.jpg WP_000080.jpg

WP_000002.jpg

 

Więcej informacji na temat naszej przydomowej oczyszczalni znajdą państwo na stronie: http://www.eco4home.pl/oczyszczalnia

oraz na naszym fanpage'u na facebook'u: 

https://www.facebook.com/Eco4home

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt na numer: 601411441 lub o wiadomość mailową na adres: jakub.michalak90@gmail.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 21.12.2018 o 20:45, jack123 napisał:

Ja jednak zdecydowałbym się na szambo. Wydają mi się bardziej komfortowe i do tego służą bardzo długo bez większych wkładów finansowych. Na stronie:   https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-bytom/ oferuje się firma, która jest producentem świetnych jakościowo szamb. Jeśli więc zdecydujesz się na szambo, polecam Ci współpracę z tą firmą

"bez większych wkładów finansowych"? Bzdura.

Koszty eksploatacji szamba są dużo wyższe niż przydomowej oczyszczalni. Polecam poczytać blogseniora.pl/oczyszczalnie-ekologiczne-jak-dzialaja/   tam się wiele dowiesz na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×