Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
roti

Jaka podłoga najlepsza?

Recommended Posts

Witajcie! Doradźcie mi jaka podłoga będzie najlepsza , panele czy może deski ? chodzi mi o salon i jadalnie. Niedawno wypatrzyłam także coś takiego https://replastik.pl/ i powiem Wam że bardzo przypadły mi do gustu te deski kompozytowe. Poczytałam trochę na ten temat  i okazało się że świetny materiał . Powiedzcie mi może ktoś ma doświadczenie z tego typu podłogą i coś mi jeszcze podpowie  ?

Ja mam najtańszą deske trójwarstwową barlinecką, była w promocji w castramie za 65zł dąb, i nie zamienił bym jej na najdroższe panele. Może trochę delikatniejsza, ale jest super. Żeby nie było wczesniej przez 15 lat miałem panele, wymieniane po 10 latach

Natomiast ja uważam, że najrozsądniej będzie zdecydować się na wykładzinę. Tym bardziej, że na rynku nie brakuje sklepów zajmujących się ich sprzedażą. Jedną z firm, która posiada je w swojej ofercie jest http://www.sagar.com.pl/homogeniczne1.html i myślę, że warto do niej zajrzeć (tym bardziej, że wykładziny przez nią oferowane są naprawdę trwałe)

Drewniane podłogi sa najlepsze. Masz rację, że kosztują trochę więcej ale to podłoga na lata. Moim zdaniem montaż takiej podłogi to dobra inwestycja bowiem podłogi z drewna sa bardzo wytrzymałe. Piękne   trójwarstwowe podłogi drewniane oferuje firma Baltic Wood. U nich możesz zamówić podłogi wykonane bardzo starannie i z dbałość o każdy szczegół. W ofercie maja podłogi o różnych wzorach i wybarwieniach wiec bez problemu można wybrać podłogę do swojego mieszkania czy domu.