Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
roti

Jaka podłoga najlepsza?

Recommended Posts

Witajcie! Doradźcie mi jaka podłoga będzie najlepsza , panele czy może deski ? chodzi mi o salon i jadalnie. Niedawno wypatrzyłam także coś takiego https://replastik.pl/ i powiem Wam że bardzo przypadły mi do gustu te deski kompozytowe. Poczytałam trochę na ten temat  i okazało się że świetny materiał . Powiedzcie mi może ktoś ma doświadczenie z tego typu podłogą i coś mi jeszcze podpowie  ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam najtańszą deske trójwarstwową barlinecką, była w promocji w castramie za 65zł dąb, i nie zamienił bym jej na najdroższe panele. Może trochę delikatniejsza, ale jest super. Żeby nie było wczesniej przez 15 lat miałem panele, wymieniane po 10 latach

Share this post


Link to post
Share on other sites

Natomiast ja uważam, że najrozsądniej będzie zdecydować się na wykładzinę. Tym bardziej, że na rynku nie brakuje sklepów zajmujących się ich sprzedażą. Jedną z firm, która posiada je w swojej ofercie jest http://www.sagar.com.pl/homogeniczne1.html i myślę, że warto do niej zajrzeć (tym bardziej, że wykładziny przez nią oferowane są naprawdę trwałe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drewniane podłogi sa najlepsze. Masz rację, że kosztują trochę więcej ale to podłoga na lata. Moim zdaniem montaż takiej podłogi to dobra inwestycja bowiem podłogi z drewna sa bardzo wytrzymałe. Piękne   trójwarstwowe podłogi drewniane oferuje firma Baltic Wood. U nich możesz zamówić podłogi wykonane bardzo starannie i z dbałość o każdy szczegół. W ofercie maja podłogi o różnych wzorach i wybarwieniach wiec bez problemu można wybrać podłogę do swojego mieszkania czy domu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wszystko zależy od tego, gdzie ma być taka podłoga. Na przykład jeśli chodzi o garaże, kotłownie, budynki publiczne (sklepy, szkoły, warsztaty, biura), czy też hale produkcyjne, to świetnie sprawdzają się posadzki żywiczne - takie, o jakich mowa na stronie https://remont.biz.pl/posadzki-zywiczne/. Taka posadzka nie wychodzi również drogo, więc warto się nad tym zastanowić :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×