Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
fiona

Chemia budowlana

Recommended Posts

Witam, jeśli szukacie sprawdzonego sklepu z chemią budowlana, to polecam sklep, z którego my korzystaliśmy: www.ansterm.pl jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nimi, bo maja wysoką jakość produktów, bardzo dobra obsługę i szybko realizują zamówienia, co bywa problematyczne w innych firmach, z tego co słyszeliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie takie rzeczy są na pewno niezwykle istotne i ja jeszcze chcę powiedzieć, że również całkiem ważną sprawą jest to aby wiedzieć jakie kleje i chemię dla przemysłu warto mieć. Bez najmniejszego problemu możemy ją znaleźć w sklepie https://www.wps.pl/ i to właśnie tam ja bardzo chętnie takie zakupy robię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy czego dokładnie potrzebujesz. Ale wiem, że np. kleje przemysłowe ma w ofercie firma Melkib. Akrylowe, do kompozytów, do metalu. Są też takie jak tu https://melkib.com/teroson-rb-ix-1-kg-szara-plastyczna-masa-butylowa masy butylowe, które nadają się do wypełnienia pęknięć oraz szczelin. Myślę, że wiele z tym produktów ci się przyda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukając dobrego kleju, warto też wiedzieć co to jest dyspersja . Dyspersyjne kleje wodne są popularnymi produktami stosowanymi w wielu dziedzinach, od przemysłu meblarskiego po budownictwo. Kleje dyspersyjne wodne są zwykle bezpieczne dla użytkowników oraz przyjazne dla środowiska, ponieważ nie zawierają rozpuszczalników organicznych ani innych substancji toksycznych. Ponadto nie emitują szkodliwych oparów, co czyni je bardziej odpowiednimi do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×