Jump to content
Forum rolnicze

vas

Użytkownik
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. vas

  Agroturystyka

  Przykład jak robić agroturystykę macie chociażby w Okunince. Jezioro Białe, to miejsce które jeszcze 50 lat temu wiało pustką. Teraz to prawdziwe centrum rozrywkowe. Tutaj na http://www.okuninka.org.pl/ można znaleźć trochę więcej informacji na ten temat.
 2. Nie do końca jest tak jak piszesz. O ile kancelaria adwokacka czy kancelaria radcowska musi być odpowiednio prowadzona przez adwokata bądź radcę prawnego - czyli osobę która skończyła aplikację adwokacką lub radcowską o tyle ktoś kto prowadzi kancelarię prawną, nie ma takiej konieczności. Tutaj we wpisie na blogu: http://pozeworozwodblog.pl/jak-nie-dac-sie-oszukac/ znajdziesz interesujący tekst jak nie dać się oszukać.
 3. vas

  Hala z kratownic

  Nie można powiedzieć wprost jaki będzie koszt, bo zależy on od wielu czynników. Przede wszystkim od użytych materiałów, rodzaju instalacji które zostaną w niej zamontowane. Zależy też w końcu od wybranego projektu - projekt projektowi jest nierówny. Specyfikację przykłądowych hal znajdziesz np w Ocmer, tutaj masz linka do ich strony: http://www.ocmer.com.pl/hale/hale-z-kratownica Warto skontaktować się telefoniczne bądź mailowo w celu doprecyzowania szczegółów.
 4. Bo te standardowe to wykorzystuje się na własne potrzeby a nie do profesjonalnego sprzątania gdzie liczy się czas i skuteczność. Pytanie czy to ma być zwykły odkurzacz z funkcją ssącą czy także piorący. Sprawdź sobie jeszcze następujące modele: http://www.haerson.pl/odkurzacze-profesjonalne.html Zapoznaj się ze specyfikacją. Zapewne o takie Ci chodzi?
 5. Jaka jest skuteczność psychoterapii dla par i małżeństw? Jest to ostatnia deska ratunku przed rozwodem. Myślicie, że warto skorzystać? Czy raczej nic nowego ona nie wniesie?
 6. vas

  Jakie opony na lato do Opel Astra

  W tej cenie spokojnie uda Ci się kupić przyzwoite, nowe 16stki. Sprawdź sobie w pierwszej kolejności Dunlop Sp Sport Bluresponse. Fakt, kosztują 268 zł za sztukę, ale bardzo dobrze sprawują się zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Są też stosunkowo ciche, bo generują średnio z siebie 68dB - co jest bardzo dobrym współczynnikiem. Jeżeli ma być taniej, to polecam Hankook Kinergy Eco K425. Z tego co widzę, to są najchętniej wybierane w tym rozmiarze. Tutaj masz ranking opon w tej rozmiarówce: http://www.oponeo.pl/artykul/najlepsze-opony-letnie-2016-w-rozmiarze-205-55-r16-wg-kierowcow Zakup poważny więc warto sprawdzić czym różnią się od siebie poszczególne modele.
 7. vas

  Hala magazynowa - namiotowa

  One mają tak zwartą konstrukcję i opływowe kształty, że nawet silny, porywisty wiatr nie powinien zrobić im krzywdy. Oczywiście przy ich rozstawieniu powinny zostać spełnione wszystkie warunki konieczne jak odpowiednie przymocowanie do podłoża, solidnie postawiony szkielet a do niego powłoka zewnętrzna. Hale o których mam na myśli to przede wszystkim te tutaj: http://www.halerubo.pl/rodzaje-hal-i-namiotow/hale-namioty-magazynowe Tam na stronie znajdziesz ich specyfikację.
 8. vas

  Prezent dla chłopaka

  Taki przejazd to fajna opcja. Sam lubię motoryzację - tylko pewnie kosztowna? Bardziej myślałem o prezentach które mogą przydać się w codziennym funkcjonowaniu a więc antystresowa kiełbasa czy podwodna dyskoteka Czyli gadżety które można znaleźć np tutaj http://www.goodies.pl/371-prezenty-na-dzien-chlopaka
 9. vas

  KREDYT DO 300.000 PLN

  Warto jeszcze dopytać na tym forum kredytowym: http://www.forum-kredytowe.pl/ Szczególnie w dziale z kredytami hipotecznymi czy kredytami dla firm czy rolników. Często jest tak, że pojawiają się preferencyjne kredyty, na niezwykle korzystnych warunkach. Oprocentowanie porównywalne ze wskaźnikiem inflacji. Bardzo często są to kredyty współfinansowane przez UE.
 10. vas

  wakacje

  Dobre oferty noclegów można jeszcze znaleźć na Lubelszczyźnie. Mam tutaj na myśli Jezioro Białe w Okunince. Nie wiem czy wiecie, ale w II połowie lipca planowane są kolejne Dni Krokodyla 2016. Impreza która ściąga do tej miejscowości tysiące turystów.
 11. vas

  Tani rachunek bankowy

  Kiedyś miałem konto w banku spółdzielczym. Dobre to było, bo taki bank znajduje się w mojej miejscowości. Problem zaczyna się wtedy, gdy zachodzi konieczność płacenia kartą czy wypłat z bankomatów. Niestety można to robić jedynie w ich bankomacie. Tak jak by nie były podłączone do systemu. Poza tym jest okey. Dlatego uważam, że warto założyć dodatkowy, najlepiej darmowy rachunek w normalnym banku. A jest tego trochę. Tutaj http://konto-w-banku.pl/ trochę więcej info na ten temat.
 12. Zapytam, bo może ktoś już przerabiał ten temat. Możecie polecić jakieś serwisy AGD/RTV w Gdańsku. Mam do naprawy kilka urządzeń. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym zakresie.
 13. Jak w temacie, w jaki sposób rozpoznać, że ktoś zdradza? Są na to jakieś skuteczne sposoby? Przecież nie będę chodził krok w krok.
 14. Nie powinien zacinać deszcz czy wiatr. Takie zadaszenie można przecież dodatkowo zabezpieczyć. Koszt? Zależy od wielkości, od ilości zużytego materiału. No i w końcu od tego gdzie zostanie wykonane. Rzuć jeszcze okiem tutaj http://wlperfect.pl/pl/oferta/zadaszenia WL Perfect mają sporo realizacji w tym zakresie. Robią też wiaty przeszklone w 100%, takie jak te poniżej:
 15. Jaka gładź gipsowa będzie najlepsza do wyrównania ścian? Która z nich będzie najlepiej się nakładała i zacierała? Chodzi o redukcję nierówności w ścianach i na suficie. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
×