Jump to content
Forum rolnicze

glorian

Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

 1. glorian

  Dobra jakość ziarna.

  Jeśli prowadzicie biznesy rolne i wymagają one specjalnych taśm czy opakowań, to warto w takiej firmie skonsultować się z nimi http://teccon.pl/ Myślę, że opracują specjalny plan do waszego biznesu by zoptymalizować koszty produkcji i jej czes Zwłaszcza jeśli wymaga on dobrego sortowania czy opakowań.
 2. glorian

  hodowla bydła mięsnego

  Czy zdarzało wam się do byczka wzywać takie namiary jak okulistyka weterynaryjna warszawa. Czy w ogóle wam się zdarzyło by zwierze źle widziało i było z tego powodu bardzo agresywne?
 3. glorian

  Nowe maszyny rolnicze

  A jak sobie radzicie z kluczami do wszystkich tych maszyn jakie posiadacie. Posiadacie jakieś specjalne półki, depozyty czy takie systemy zarządzania kluczami- http://traka21.pl/ Jak radzicie sobie z takimi rzeczami, by wiecznie wszystkiego nie gubić. Dzięki za poradę
 4. glorian

  Panele, kolektory słoneczne - Opinie

  Słyszałem, że też warto inwestować w panele fotowoltaiczne. Zakup czy koszt ich nie jest aż tak duży- http://superenergia.pl/pol_m_Fotowoltaika_Panele-fotowoltaiczne-337.html a korzyści z ich posiadania mogą być ogromne! Z tego co wiem, to je też dofinansowują w niektórych gminach!
 5. glorian

  Dobra inwestycja

  Ja chciałbym aby mój traktor posidał taki internet satelitarny jak te nowe Lexusy- http://www.mototarget.pl/news,satelitarny_internet_dla_lexusow,20472.html Jestem ciekaw czy w 1/3 wykorzystałbym jego możliwości na polu :-) Robiąc zakupy na pewno :-)
 6. Warto tez szukać sprzętu do produkcji czy magazynów na tego typu stronkach- http://www.redrooster.pl Tego typu firmy posiadają bardzo specjalistyczny sprzęt!
 7. glorian

  wakacje

  Jeździcie czy nie macie czasu na takie rozrywki, albo nie macie z kim zostawić swoich czworonogów? Ja ostatnio znalazłem w necie na ten hotel dla psów- http://www.psypracujace.pl i uważam, że to genialne namiary dla osób, które nie mają z kim zostawić swojego pupila podczas np. wyjazdu za granice. Tutaj macie namiary do Pani Magdy: iskra@psypracujace.pl, 601 71 62 90 polecam
 8. glorian

  ZUS i ksiegowość

  W jaki sposób to w swojej firmie rozwiązaliście? Zastanawiam się nad księgowością online np. tu- http://superksiegowa.pl/blog/pierwszy-przelew-do-zus/ Co o tym sadzicie?
 9. glorian

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Ja uwielbiam takie skoki- https://skydive.pl/ i pozytywną adrenalinę :-) To moja odskocznia od codzienności i sposób na nudę, która u samotnego rolnika czasami jest wszechobecna.
 10. glorian

  Sklep z częściami zamiennymi

  Tutaj macie namiary na takie części do wózków widłowych o dobry serwis- http://cswim.pl Znajdziecie tam wszystkie części do każdego modelu wózka!
×