Jump to content
Forum rolnicze

olena

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. olena

  Prezent dla chłopaka

  A ja myślę nad takim prezentem dla mojego chłopaka, który pozwoli mu przeżyć emocje równe kierowcy Formuły 1. Chcę wykupić voucher na tor kartingowy https://kartingowynarodowy.pl/karting/imprezy-okazjonalne-2 / Lubi ten sport, więc zabiorę go na gokarty, bo wiem, że ma na to ochotę, ale czasu mu wciąż brak. Jego imieniny przypadają akurat na początku inauguracji sezonu w Kartingowym Narodowym, a chciałabym żeby właśnie tam świętował swój dzień dlatego, że mają wysokiej klasy sprzęt i świetny i tor.
 2. olena

  Prezent dla babci

  A może jakiś dobry kosmetyk sprawi babci radość? Na przykład taki fajnie pielęgnujący cerę krem https://sklep.barwa.com.pl/pause/236-krem-do-twarzy-na-dzien-50-pause.html albo nawet cały zestaw z tej serii. To taki praktyczny prezent, a dobre kosmetyki zawsze są mile widziane.
 3. A widziałeś systemy wystawiennicze firmy Berkano Expo? Jeżeli nie, to podsunę ci link z ich portfolio http://www.berkano.pl/portfolio żebyś zobaczył, co mogą dla ciebie wykonać. Sumiennie zajmują się projektowaniem, wykonaniem stoisk, a nawet ich obsługą podczas targów handlowych. Możesz im zaufać pod każdym względem. Radziłabym ci nawiązać z tą firmą kontakt.
 4. Z tego co tu wyczytałam http://www.lexagit.pl/czy-pracownik-mozna-uchylic-sie-od-zgody-na-rozwiazanie-stosunku-pracy-za-porozumieniem-stron/ nie ma konkretnych sytuacji do skrócenia umowy, wystarczy obopólne porozumienie stron i sprawa rozwiązana.
 5. olena

  Przechowywanie ziemniaków

  Ja trzymam ziemniaki w piwniczce i niestety jest tam za ciepło i czym bliżej wiosny one są coraz bardziej pomarszczone
 6. olena

  Ogród

  Ja bym chciała mieć duży, stary ogród, z takimi wiekowymi dużymi dębami
 7. olena

  Jak spędzacie czas wolny ?

  W wolnym czasie chodzę na długie spacery do lasu
 8. Ja bym faktycznie postarała się o dotację na twoim miejscu
 9. olena

  Inwestycja w wiatraki

  Mój ojciec się uparł na wiatrak (mieszka w małopolsce, w okolicach Krakowa) przydomowy. Tłumacze mu, że taki jeden wiatrak będzie go kosztował fortunę i nie jest powiedziane, że będzie działał jak należy bo z tego co wiem, konstrukcje tego typu są budowane raczej na terenach nadmorskich, ale nie chce mnie słuchać. Czy ktoś ma na swoim podwórku taką konstrukcję i może podzielić się opinią?
 10. olena

  Jak spędzacie czas wolny ?

  A nie prościej wyjść na drogę? Albo zamówić tonę do domu?:>
 11. olena

  Przechowywanie jabłek

  Mój znajomy niestety też trzyma jabłka w piwnicy, planuje faktycznie budowę chłodni ale z tego co wiemy to dosyć kosztowny interes
 12. olena

  produkcja miodu

  Na pszczelarstwie się trzeba niestety ale dobrze znać bo można zrobić zarówno sobie krzywdę (finansową) jak i pszczołom (fizyczną). Za granicą, np. w USA hoduje się specjalne gatunki pszczół na miód, które są dosyć proste w "obsłudze", niestety nie wiem jak to jest u nas. Ogólnie to trzeba uważać z pasiekami bo trzeba o nie umieć dbać i pilnować żeby ktoś nie zniszczył, bo o takich przypadkach też się słyszy
 13. olena

  Polecane środki ochrony roślin

  Ja stosowałam ale technologię Clearfield. W sumie dobrze się sprawdza, zobaczymy jak będzie z samosiewami w przyszłym roku
 14. olena

  Gęsi.

  zdrowe mięso i dodatkowo jaja gęsie są bardzo dobre do wypieków
 15. olena

  Kukurydza czy sorgo ?

  też jestem za kukurydzą
×