Jump to content
Forum rolnicze

rena88

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by rena88

 1. rena88

  Silosy zbożowe

  Chcąc kupić silos, nie można sugerować się wyłącznie ceną samego zasobnika. Na rynku dostępnych jest wiele ofert - przykładowo http://www.agroinstal.pl/produkty_dla_rolnictwa/silosy/. Na co zwrócić uwagę przy wyborze silosa? Z tego co wiem, aby je efektywnie wykorzystać nie wystarczy kupić sam silos, potrzebne jest jeszcze wyposażenie go w odpowiednio dodatkowe elementy, pasujące do danego modelu. Jak to jest w praktyce? I jeszcze pytanie co do spodu - lepszy będzie lejowaty czy może jednak płaski?
 2. rena88

  Ogród

  Ogród to u nas bardzo ważne miejsce Ogniska, grille, zabawy z dziećmi, basen, itd. Właśnie rozpoczęliśmy porządki w ogrodzie, teraz jestem na etapie wyboru donic - wcześniej miałam skalniaki, ale mi się znudziły Co sądzicie o donicach betonowych? Tutaj http://kupujemydonice.pl/donice-betonowe-hit-czy-kit/ piszą, że są na topie, a jak wy myślicie?
 3. Bardzo dużo części do maszyn rolniczych oferują tutaj - http://www.czescirolnicze-ankus.pl/. Nie znam się na szczegółach, ale jak ktoś czegoś szuka to warto sobie zajrzeć. Firma jest z Męcinka. Jak ktoś chce zadzwonić i dopytać o jakieś części to ich numer: 604 106 214 - na stronie mają jeszcze jakieś inne numery.
 4. rena88

  transport zboża

  Transport materiałów sypkich to nie lada wyzwanie - nie wiele firm chce się tym trudzić.
 5. rena88

  Ogród

  My też uwielbiamy ogród bardziej naturalny ;p Nawet altane sobie sami zrobiliśmy. Zakupiśmy masę narzędzi, materiały ścierne, wiertarki itp. Może dużo nas to wyszło, bo musieliśmy kupić praktycznie wszystko, bo nigdy wcześniej nic podobnego nie robiliśmy. Ba, żadnych remontów nawet nigdy nie robiliśmy. W efekcie jesteśmy i tak bardzo zadowoleni, bo zrobiliśmy to sami, własnymi rękami!
 6. rena88

  Kredyt dla rolników

  Jeśli macie pytania na temat kredytów to zapraszam na forum kredytowe - http://www.monetto.pl , gdzie za darmo możecie otrzymać porady kredytowe oraz finansowe. Sprawdźcie.
 7. rena88

  Sklep z częściami zamiennymi

  Jak szukacie części to zawsze sprawdzcie sobie czy mają w http://hurtowniarolnicza.pl/czesci-do-maszyn/. Większość rzeczy tam znajdziecie. Hurtownia Rolnicza ma ofercie raczej wszystko także wpiszcie w wyszukiwarkę i znajdzie Wam
 8. rena88

  Chłodnice do maszyn rolniczych.

  Może tu zerknij http://hurtowniarolnicza.pl/listaProduktow.php?dbFin=ch%C5%82odnica&szukaj=szukaj&kat=0&idz=. Hurtownia Rolnicza ma praktycznie wszystko w ofercie. Zobaczcie sobie, dobry sklep internetowy ze świetną bazą produktów
×